Какви влошки користите?

Дискусија во 'Тело' започната од qxwy, 21 ноември 2012.

 1. majicka

  majicka Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  816
  EveryDay или Yup ;)
   
 2. Lavica01

  Lavica01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2012
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Женски
  always ! edni i edinstveni :D
   
 3. Saxobeat

  Saxobeat Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  99
 4. Lanicka95

  Lanicka95 Активен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  1
  Evru Day, Always какви влошки се ?
  памучни, синтетички ?
  И кои се памучни ?
   
 5. Lady-in-white

  Lady-in-white Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  53
  Yup! Едни и единствени ;)
   
 6. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  3.719
  Допаѓања:
  10.604
  Пол:
  Женски
 7. gingerchild

  gingerchild Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  1.496
  Допаѓања:
  4.991
  Пол:
  Женски
  Every Day. Убаво ми мирисаат и за ништо не би ги сменила. :D
   
 8. xoxo.Martina

  xoxo.Martina Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  332
  Допаѓања:
  197
 9. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  835
  Libresse розевки ! :D
   
 10. ku4ence

  ku4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  873
  Допаѓања:
  1.711
  Пол:
  Женски
  Yup Always и понекогаш Every Day :)
   
 11. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  477
  Every Day, Yup а понекогаш и Always :)
   
 12. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.298
  Пол:
  Женски
 13. Rubiii

  Rubiii Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  2.100
  Допаѓања:
  4.234
  Пол:
  Женски
  Every Day ноќните со мирис, понекогаш Always, а за секој ден користам Мила.
   
 14. DelRey

  DelRey Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2013
  Пораки:
  204
  Допаѓања:
  533
  Пол:
  Женски
 15. Adina

  Adina Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  8.022
  Пол:
  Женски
  Yup.. Супер се
   
 16. Mimi123

  Mimi123 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.015
  Допаѓања:
  1.185
  Yup- убави се многу впиваат посебно ноќните но не ми се допаѓа материјалот сакам памучни па ќе пробам и Libresse колку чинат?
   
 17. Shaaggy

  Shaaggy Активен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  7
 18. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.737
  Пол:
  Женски
  исто и понекогаш always.. :)
   
 19. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  552
  Yup, Every day & Always! :$
   
 20. psychic

  psychic Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2012
  Пораки:
  2.360
  Допаѓања:
  1.253
  Пол:
  Женски
  always - night