1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какви ири играте дома на компјутер

Дискусија во 'Канта' започната од trendafilka2, 31 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. trendafilka2

  trendafilka2 Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2012
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  20
  Он-лине ли играте игри ли некои интересни еве на пример ја знаете ли играта sims 3 интересна е
  ја разгледав темата немаше за игри тема :@ :emo: :D
   
 2. trendafilka2

  trendafilka2 Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2012
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  20
  грешка сум напраила како да ја поправам ИГРИ треба да е :P
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.095
  Допаѓања:
  61.990
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.