1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какви куфери за на одмор?

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од sofijanoka, 18 јуни 2013.

 1. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.511
  Пол:
  Женски
  Почнува сезонава,па ми текна да отворам една ваква тема.Кои куфери ви се најубави,од каде,и што ви е битно да имаат куферите?
   
  На Femina555 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Femina555

  Femina555 Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2013
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  26
  Многу ме бендисуваат куферите со цветен дезен,значи ги има буквално на секаде баш последно ги видов и во ГАРИ и ги има во различни големини.Сепак според мене прво гледам да е практичен и да собира голем дел од работите што ги имаме испланирано сепак дезенот го оставам во втор план а исто така и торбите се многу корисни.Најбитно е ние женскиов род да се спаковаме некако па за убавината na куферот не му се мислам :)
   
 3. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.511
  Пол:
  Женски
  Колку им се движеше цената во Гари?
   
 4. Irrepleceable

  Irrepleceable Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  1.066
  Допаѓања:
  1.358
  Од 500 до 1300 најмногу,така беше последен пат коа бев,пред две недели :)
  Проверувај ако купуваш од таму,баш кога бев јас,се погоди една женичка која им го враќаше куферот,бидејќи патентите не работеле,и овие не сакаа да и го вратат :D
   
 5. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.511
  Пол:
  Женски
  Фала ти многууу :*
   
  На Irrepleceable му/ѝ се допаѓа ова.
 6. LejdiD

  LejdiD Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2011
  Пораки:
  602
  Допаѓања:
  154
  Најубави ми се од Кина зашто други не сум видела да се продаваат а најбитно ми е да имаат тркалца :lol:
   
 7. l0vE...-love

  l0vE...-love Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  143
  Пол:
  Женски
  Огромни.... со тркалца :D (јас и мајками претеруваме со носење ствари) :x
   
 8. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  4.175
  Пол:
  Женски
  ^
  Исто :rofl: :lol:
   
 9. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.705
  Пол:
  Женски
  Куферот да е што поголем и пластифициран, цврст, да ја издржи тежината, зашто го полнам до максимум.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 10. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.118
  Допаѓања:
  194.966
  Пол:
  Женски
  Огромен со тркалца зошто толку го полнам што нема шанса да се дигне у рака куферот освен ако нема тркалца да се влече. :rofl:
   
  На cresa-jagoda и Queen8 им се допаѓа ова.
 11. en5

  en5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2022
  Пораки:
  776
  Допаѓања:
  2.713
  Пол:
  Женски
  Каде има да се купат квалитетни куфери погодни за одмор? :)
  Ме интересира дали има со катанец куфери за на аеродром кога ќе леташ на пример, може такви?
   
  На Foxxy му/ѝ се допаѓа ова.