1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какви мажи ви се допаѓаат најмногу - црни или плави?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ciudad_juarez, 14 јануари 2018.

 1. ciudad_juarez

  ciudad_juarez Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2016
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  184
  Пол:
  Машки
  Сите чупиња шо ги знам различно викаат и ја отворив темата да видиме по број колку ве има шо ви се црните попривлечни или обратно плавите машки.
   
 2. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.184
  Пол:
  Женски
  Смеѓи.
   
  На Trxmx, Matotheja, realGirl и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.120
  Допаѓања:
  76.415
  Пол:
  Женски
 4. Belgin1

  Belgin1 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2017
  Пораки:
  846
  Допаѓања:
  8.356
  Пол:
  Женски
 5. Nalutena1

  Nalutena1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  498
  Допаѓања:
  1.762
  Пол:
  Женски
  Lele mene plavi:$
   
 6. boo3

  boo3 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2015
  Пораки:
  1.283
  Допаѓања:
  4.400
  Пол:
  Женски
 7. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.289
  Пол:
  Женски
  Смеѓи и плави ама сепак некако појше им го имам мераков на смеѓиве. :wasntme:
   
  На hermosa и sjdgo им се допаѓа ова.
 8. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  2.306
  Допаѓања:
  18.125
  Пол:
  Женски
  Црно си е црно :mm:
   
  На piglet1, Matotheja, Luciferovog zlo♧ и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.925
  Зелени
   
  На Tan4ence, Someonespecial и +++ им се допаѓа ова.
 10. +++

  +++ Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2017
  Пораки:
  1.752
  Допаѓања:
  8.058
  Се продаваат автобуски карти за Чернобил. Пробај си ја среќата. :)
   
  На piglet1, Trxmx, Jane.Birkin и 8 други им се допаѓа ова.
 11. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.089
  Допаѓања:
  163.461
  Пол:
  Женски
  Црни, по можност со плави очи... :mm: тоа ми е онака идеално пакетче ко што би рекла @simonna.a :lol:
   
  На НаталиЛили, Victorian, Читател и 2 други им се допаѓа ова.
 12. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  5.082
  Допаѓања:
  27.321
  Мене и такви и такви ми се убави:wasntme:
   
  На IM.TMKQ му/ѝ се допаѓа ова.
 13. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  5.012
  Допаѓања:
  35.978
  Пол:
  Женски
  Повеќе ме привлекуваат мажи со темна коса. Бојата на очи не ми е битна.
  Ама со оглед на возраста, темната коса останува во младоста, а сега забележувам само седи влакна :D
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 14. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.063
  Пол:
  Женски
  На плави паѓам.
   
  На crazylady, hermosa и Nalutena1 им се допаѓа ова.
 15. ТинчеДинче

  ТинчеДинче Нов член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2018
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
 16. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.411
  Допаѓања:
  6.697
  Пол:
  Женски
  Смеѓи или црни.
   
 17. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  2.587
  Допаѓања:
  34.084
  Шо е битно, и онака сите се исти. :rofl:

  П.С. И да, морав сите да ги пробам, никој не ме тераше.
   
  На Pretty Woman, Nigredo Odor, sweet-cherry и 11 други им се допаѓа ова.
 18. Luciferovog zlo♧

  Luciferovog zlo♧ Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2017
  Пораки:
  365
  Допаѓања:
  5.497
  Пол:
  Женски
  Сум свиѓала и плави и црни, ама повеќе сум за црните некако, а тоа секако не значи дека плавите не се убави.
   
 19. Matotheja

  Matotheja Популарен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2017
  Пораки:
  1.208
  Допаѓања:
  9.353
  Пол:
  Женски
 20. Zaljubena26

  Zaljubena26 Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 јануари 2017
  Пораки:
  2.213
  Допаѓања:
  30.935
  Пол:
  Женски
  Црни. Се на такви сум фрлала око. Само еден така по плав дечко сум имала и тоа случајно испадна со него. :D
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.