Какви мастики џвакате?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од renata77, 25 јуни 2010.

 1. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.091
  Пол:
  Женски
  Орбит зелени.
   
 2. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  42
  зечени бели не е важно само да се орбит 8)
   
 3. LadyStyle

  LadyStyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  121
  Уф..и ја исто :lol:

  Иначе ја си џвакам од Хуба Буба до Орбит Вајт...али на топ оф д поп ми се Орбит Зеленки :)
   
 4. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  321
  Орбит - во последно време земам од зелените!
   
 5. N.E.87

  N.E.87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  270
  Допаѓања:
  12
  Не сакам многу мастики,а ако веќе купувам,купувам орбит зелени,повеке сакам Fishermenfriends бонвончиња,они ми се страшна навика :lol:
   
 6. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.658
  Најчесто од Орбит лентите плави..
  А инаку многу ги сакам Airways виолетовите...Од милина! :)
   
 7. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  101
  Орбит сребрено со плаво :inlove:
   
 8. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.307
  Допаѓања:
  1.961
  Пол:
  Женски
  Секогаш во џеб! :y:
   
 9. srculka

  srculka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  582
  Допаѓања:
  169
  Орбит се разбира од сините :)
   
 10. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.361
  airways плави или виолетови ... орбит детски хуба буба ...
   
 11. mace10

  mace10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  3
  Airways плави ЗАВИСНИК од нив
   
  На maja8 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. NICKRIVERS

  NICKRIVERS Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  11
  орбит зелени :)
   
 13. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.477
  Допаѓања:
  193.486
  Пол:
  Женски
  Мега чунга лунга :)))))
   
 14. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.669
  AIRWAYS LJILJAKOVI I CRNI ;)
   
 15. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  437
  во последно време џвакам еирвеис црни, а пред тоа орбит зелени фиксно :D
   
 16. didija

  didija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  109
  Секакви, не ми прави разлика ама баш никаква :) Само ме нервираат овие овошните на орбит, ај што им мине вкусот брзо, па и цели стануваат никакви во уста за некоја минутка, баш ми се гадни , затоа не практиувам да ги џвакам подолго од 5-10мин :(
   
 17. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.814
  Допаѓања:
  2.105
  na prbit mnogu brzo im minuva vkusot, zatoa airways :D
   
 18. anab

  anab Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 септември 2010
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  55
  airwaves сини најубави ми се :D
   
 19. thatsmysecret

  thatsmysecret Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  214
  Orbit зелени и Airwaves виолетови :)
   
 20. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
  Orbit зелени и Airwaves црни! :inlove: