Какви мастики џвакате?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од renata77, 25 јуни 2010.

 1. Addicted

  Addicted Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  35
  Пол:
  Женски
  Airways виолетови
   
 2. sweetgirl92

  sweetgirl92 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  1.262
 3. April87

  April87 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  530
  Допаѓања:
  438
  Пол:
  Женски

  И ќе додадам Оrbit од манго :clap:
   
 4. MarushkaMaci

  MarushkaMaci Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  0
  старс сини :D
  и орбит од лубеница :l: :D
   
 5. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.684
  Допаѓања:
  9.881
  Пол:
  Женски
  Од мала ги сакав Орбит од јаболка. за жал вкусот поминува после 2 минутки...исто како и другите Орбит со вкусови. И сега си џвакам Airways виолетови или сини.

  Не купувам баш редовно мастики,препочитам да се гребам :D
   
 6. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.814
  Допаѓања:
  2.105

  Хахахаа, ме насмеа ова со гребењето, ми текнува во средно лелеле, сите се гребеа од мене :(

  Инаку знаете што открив, дека одлични се и Ервејс бонбончињата ;)
   
  На blond му/ѝ се допаѓа ова.
 7. happygirl

  happygirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  3.776
  Допаѓања:
  20.713
  Пол:
  Женски
  Airwaves виолетови и Orbit зелени
   
 8. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  375
  Oрбит зелени...
   
 9. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.468
  Допаѓања:
  2.920
  airways - виолетови и orbit најчесто - темно сини (лути) :lol:
   
 10. solzuska

  solzuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  134
  ги пробавте airways extreme??? јас купив пред недела две и ептен ми се онака убави, па си купувам сеа од тие :)
   
 11. marina22mk

  marina22mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  48
  Airways црни :l:
   
 12. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.272
  [​IMG]
  Со години овие ги користам.
  Најубавки се :$
   
 13. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  и јас само овие ги користам (само малку му е поинакво паковањето, ова старото му е)
   
  На rossonerka му/ѝ се допаѓа ова.
 14. badgirl12

  badgirl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  15
  Најчесто Орбит Плави :) ама и други
   
 15. zenska

  zenska Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  338
  orbit зелените
   
 16. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.729
  Допаѓања:
  7.637
  Hubba Bubba лубеница , прават најголеми балончиња :)
   
 17. Miah

  Miah Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2010
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  10
  Orbit зелени и плави ... и коа ми се прават балончиња розеви :D
   
 18. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  124
  Пол:
  Женски
  Airways лилави :)
   
 19. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  115
  Орбит со вкус на праска и малина
   
 20. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  15.425
  Допаѓања:
  76.025
  Пол:
  Женски
  Орбит зелени, сини, виолетови :inlove: