1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какви момци сакаат да запознат или посакуваат девојките и шт

Дискусија во 'Канта' започната од ray-man, 11 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ray-man

  ray-man Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2012
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  386
  Пол:
  Машки
  Неопходна е ваква тема, сакам да дознам повеќе :)
  Ние машките сме или лоши момци или смирени, привлечни и непривлечни, со или без џеб, женкари или верни, спортски тен или крупно тело, зелени или темни очи, романтичари или авантуристи, сфатени и несфатени,... Не има различни, оригинални. Какви момци преферирате вие дами и што очекувате од штотуку запознат момак?
   
 2. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.860
  Допаѓања:
  4.554
  Пол:
  Женски
  еве јас прва да се изјаснам :D .
  сакам добар тип,кој ќе ми е верен ,да биде привлечен харизматичен да ме освои со еден поглед што се вели,претпочитам да биде русокос или смеѓ,најмалку ми е важно богат или не,да ме разбира,да ме поддржува,да ме сака ,едноставно да биде мој тип на машко :!:
   
  На H.VAGA му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.