1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какви очила за сонце би предложиле за ова лето? :)

Дискусија во 'Канта' започната од Monythecat, 24 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Monythecat

  Monythecat Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Секој кој што сака да си каже кои му се омилени очила за сонце и што би ни предложиле за ова лето , нека напише тука :) Еве ги моите омилени очила за сонцe: (ќе постирам линкови , затоа што несака да ги отвори фотографиите)

  http://www.google.com/imgres?q=Ray+Ban& ... 24&bih=673

  http://www.google.com/imgres?q=Ray+Ban& ... 24&bih=673

  http://www.google.com/imgres?q=Ray+Ban+ ... 24&bih=630

  http://www.google.com/imgres?q=Ray+Ban+ ... 24&bih=630


  http://www.google.com/imgres?q=Ray+Ban+ ... 24&bih=630
   
 2. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.831
  Пол:
  Женски
  Тие што се сега во мода со дебели рамки сигурно добро би ти стоеле :)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.698
  Допаѓања:
  65.016
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.