1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какви патики носите?

Дискусија во 'Канта' започната од Tikvi4ka, 21 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tikvi4ka

  Tikvi4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2012
  Пораки:
  938
  Допаѓања:
  451
  Колку ви е битно патиките да ви се оригинал? Можете да објавувате слики од вашите патики (доколку сакате). И дали повеке сакате ниски, високи патики или стартки?

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]  Доколу веќе има ваква тема избришете ја мојава јас не најдов.
   
 2. owl-ribbon

  owl-ribbon Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  677
  ме мрзи да ги сликувам затоа еве слики од нет.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.350
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.