Какви патики носите?

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Gentleman..D, 8 јули 2013.

 1. Gentleman..D

  Gentleman..D Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  44
  Епа..Какви патики носите?
  Или какви сакате да имате?
  Може и со слики.. :D
  еве јас вакви имам ;)
  ако е дупла темата че се убијам :@
   

  Прикачени фајлови:

  • 278006777.jpg
   278006777.jpg
   Големина на фајлот:
   11,4 KB
   Прегледи:
   1.652
 2. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.388
  Допаѓања:
  134.877
  Пол:
  Женски
  Зашто да се убиеш инаку носам патики од адидас и најк слика барав неможам да најдам такви како моите :devil:
   
 3. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  947
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Јас сега имам адидас црни, а решките од знакчето едната е виолетова, другата е темно розева, и третата светно розева :)
   
 4. Christina.A

  Christina.A Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  552
  Допаѓања:
  353
  Моментално ги имам овие 2 пара. :)
   

  Прикачени фајлови:

 5. l0vE...-love

  l0vE...-love Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  142
  Пол:
  Женски
  имам едни адидас и најк слики неможам да најдам :)
   
 6. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  14.494
  Допаѓања:
  80.309
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На barbyyy му/ѝ се допаѓа ова.
 7. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  879
  Пол:
  Женски
  Не одбирам многу многу. Моментално од Red1. Не се црвени само :D Бели со сино. Не можам слика на нет да најдам. Инаку се чудам зошто и е името на фирмата red . :D
   
 8. VIN.diesel

  VIN.diesel Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  254
  Допаѓања:
  420
  Од мал за ова ме имаат разглаено :$ .Не дека посебно ми значи да бидат марка колку што има влијание на ногата .Посебно за дечињата мали што ја оформуваат ногата и сл .Неможам да разберам како можат да купуваат од оние НАЈЛОША категорија на кинески конурчиња за деца со рамна подлога .
  Нема да кажам дека се што е марка е добро ,не алудирам на такво нешто но квалитетот на материјалот и тоа како ми значи.Несакам да имам проблеми со миризба на нозете (од неквалитетни гуми -кожи и сл ) и да имам болки во нозете поради неправилен од.Единствен обид да носам нешто такво биле апосолки но таквите се скинаа за 2-3 дена на плажа така да за мене важи правилото сиромавиот 2пати плаќа .
  И нека прекинат да се лажат луѓево дека се истите чевли во продавниците и низ пазарите |( ..
   
 9. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.534
  Допаѓања:
  4.247
  Пол:
  Женски
  Мразам спортски марки, и воопшто не ги носам освен матстар, незнам колку е спортска марка ама тоа е, и носам високи лесни патики, воопшто не преферирам стартки но такви добив за поклон и што да правам ќе ги носам :?:
   
 10. Pixyy

  Pixyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2012
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  28
  е јас вакви имам :D
   

  Прикачени фајлови:

  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 11. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.750
  Допаѓања:
  5.359
  не сакам нешто спортско .... но ете повеќе такви носат во продавниците па гледам да ги земам оние патики кои што се најНе спортски :)
   
 12. LittleChili

  LittleChili Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  501
  Допаѓања:
  2.139
  Имам црвени li ning спортски меки ептен ми се погодија на нога , едни бели со црно најк,стартки црни од ранерс,едни мат стар стартки и сега чекам конверс да си купам . Само патики носам .
   
 13. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  4.149
  Пол:
  Женски
  Имам Адидас црно бели-високи, бели Конверс старки-високи и Манија-розови со сино и бело исто така високи
   
 14. Tumblr

  Tumblr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  991
  Пол:
  Женски
  reebok сиви со црвено и малку сино:)
   
 15. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.819
  Пол:
  Женски
 16. Serpentina

  Serpentina Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  136
  Смешно ми е кога ке прочитам или чујам , носат старТки со години а не знаат дека не се старТки него

  СТАРКИИИ !! БЕЗ ТТТ
  Не стартувате со нив или што и да е Бог да чува
  Името е од СТАР
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 17. EleonoraLovato

  EleonoraLovato Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2012
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  676
  моментално ниски бели најк :)
   
 18. nadya99

  nadya99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  13
  Nike :)
   
  На cute-32 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. SaIvnjaann

  SaIvnjaann Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2011
  Пораки:
  505
  Допаѓања:
  458
  Моментално тие што ги имам се Најк бели со виолетови врвки :)
   
 20. cute-32

  cute-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  345