1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какво е чувството кога ви ги бакнува градите

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од jabol4e, 21 мај 2011.

 1. jabol4e

  jabol4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  29
  Сакам да добијам одговор на ова прашање затоа што мене ми го постави ова прашање и не знаев што да одговорам затоа што сеуште не сум го доживеала... Очекувам ваши мислења и одговори... Ви благодарам однапред...
   
 2. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  486
  Kakvo e custvoto koga vi gi lize ili smuka gradite

  Убавооооо :D :D
   
 3. MonnaSi

  MonnaSi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2011
  Пораки:
  469
  Допаѓања:
  536
  Kakvo e custvoto koga vi gi lize ili smuka gradite

  нека ти ги лиже некој и ќе видиш :rofl:
   
 4. firequeenn

  firequeenn Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.949
  Допаѓања:
  5.527
  Kakvo e custvoto koga vi gi lize ili smuka gradite

  Доста водлесто :D
   
 5. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.102
  Пол:
  Женски
  убаво де...
  Ама :!: ... Зависи и од човекот :D
   
 6. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  5.136
  Допаѓања:
  46.632
  Пол:
  Женски
  Уф ништо посебно ( бар кај мене ) :^) навистина ништо не осеќам , па ниту ме возбудува тоа, само онака интересно ми е :lol: на почетокот имаше некое убаво чуство но подоцна го снема и никако да се врати :envy: а овој мојов баш сака да си игра со градиве ми :$ особено со брадавиците :$ ако нека го, ако му е убаво него и мене ми е :P :D
   
  На Teja26 и soffce им се допаѓа ова.
 7. Forgotten

  Forgotten Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  185
  Искрено мислам дека тоа те прашал за да индиректно дознае дали си го доживеала тоа. :D
   
 8. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.898
  Пол:
  Женски
  Мене ми е многу убаво..предигра без тој дел не поштувам, особено ако сум on the top...се возбудувам, се разводенувам :lol: (поздрав Фајрквин за терминчево), понекогаш и морници ме прелазуваат... ама не како да се ежам, туку убаво ми е и уживам. Треба да бидеш опуштена и да се предадеш за да почувствуваш.
  И да, се согласувам, зависи од човекот. :lol:
   
  На JustBeYou му/ѝ се допаѓа ова.
 9. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.886
  прекрасно, тоа е нешто што во последно време е многу често во склоп со предиграта но и за време на сексот и јас уживам потполно, башка знае дека тоа го обожавам и упорно ми го пружа тоа задоволство кое е бесценето, особено кога женката( т.е јас ) сум on the top, воопшто се што следи со оваа поза мене ми е омилено па и такозванава тема :)
   
  На RosePrincess му/ѝ се допаѓа ова.
 10. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.989
  Пол:
  Женски
  Нема почнување на сексуални активности без ова. Со ова максимално се палам, ме доведува близу до оргазам и потоа се си иде како подмачкано :rofl: Најосетлива точка мие, поточно ми се :lol: и уживам максимално, поготово он топ поза, па ќе ги грабне двете со уста... :rofl:
   
  На Anastasia9228, Titanium 2, Strase и 3 други им се допаѓа ова.
 11. slatkichKa123

  slatkichKa123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  341
  :$
  Епа мокра сум до колена така. :lol: така е зборот де, ама тоа ми е нај нај.. :rock: :rock:
   
  На Milan444 и Strase им се допаѓа ова.
 12. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.644
  Јас едно време не ја капирав убавината на ова. Некако ми беше смешно и како меѓу реда да се праве тоа. Али сега овој како ми е погоден уф... Си ја знае работата. Значи и до човекот е. Така кога почне одоколу, одоколу, па потоа на брадациците кога ќе се префрли... Не дека има и мн работа кај мене де, малечки ми се :)
  А јас знам така убаво да се внесам во тоа... И обавезно го чешкам за косата, додека ми ги лиже... Абре живот!!!
   
  На Milan444 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Прекрасно е, секогаш ни е дел од предиграта и максимално уживам во тоа. Навистина ме возбудува тоа, особено кога ми ги лиже брадавиците. :$
   
 14. ANELIJA

  ANELIJA Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2010
  Пораки:
  229
  Допаѓања:
  154
  Го обожавам тој дел. :) Доволно е само да ме допре....и веднаш реакција долу 8)
  Тој знае дека тоа многу ме пали и никогаш не го испушта тој дел и во предиграта и за време на секост.

  едит: Некогаш знае и додека правиме муабет да ја бутне раката во мојата мајца и да се игра.а јас си зборувам мртва озбилна а тој ужива нема гајле, не престанува си продолжува со работата,А јас си зборувам сама со себе :lol: :lol: :lol:
   
 15. jabol4e

  jabol4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  29
  ви благодарам на башата искреност и одговори ....не знам како оди тоа а ниту пак сто се прави за да се доживее тоа чуство ..бидејке се уште не сум го доживеалаа
   
 16. irena-10

  irena-10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2010
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  882
  имаш време не се брзаш никаде, не си престарена, на 15 год. јас не се ни осмелував да прашам а не па да го правам тоа. ихихихихихи
   
 17. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.752
  :lol:
  градите т.е. брадавиците се ерогена зона, и кога ке ми ги бакнува градите и секако лиже, ме пали, чуствувам дека доживувам оргазам полудечу :rofl:
   
  На silentbob и Dog.forever им се допаѓа ова.
 18. jabol4e

  jabol4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  29
  Не дека и јас ги прасувам за туа туку една моја другарка ме праша за тоа а јас не знаев сто да и одговорам и затоа побарав ваше мислење..... :)
   
 19. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.989
  Пол:
  Женски
  Па ќе и кажеш дека уште не знаеш, ама кога ќе дознаеш ќе и пренесеш. Имаш уште многу време за откривање на вакви работи ;)
   
 20. jabol4e

  jabol4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  29
  и го кажав тоа ама таа стана многу упорна а е помала од мене две години се плашам веке да не го имала тоа искуство или сака да го има.... :worried: