Какво е чувството кога ви ги бакнува градите

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од jabol4e, 21 мај 2011.

 1. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.873
  :$ :$ :$ :$
  Прекрасно! Ме полудува (А)
   
 2. bumbi

  bumbi Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  258
  Пол:
  Женски
  Преубаво! Таму највеке ме возбудува. :)
   
 3. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.724
  Допаѓања:
  61.517
  Пол:
  Женски
  Ако не си поигра со моите гради, значи бакнување, играње со прстиња, грицкања нежни нема шанси да имаме секс :rofl: Секогаш кога ќе ме допреше за гради полудував од возбуда, а и тој ја знаеше секоја моја слабост (ова ко лошо да ми било) па го искористуваше тоа.
   
 4. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  Темава...треба да му дадеме совет на девојчево, или да кажеме како нас ни е чувството? :wasntme: Не контам?!

  Ма како и да е, ти си мала за фаќање гради, имаш време дур да ти ги месат и месат и месат :D

  А мене ми е убаво, најубаво, предиграта се состои со двете раце на моиве девојки :rofl: и нежно бакнување, стискање, што ти не. Мхмммм, секси воспалително е :nod: :wasntme:
   
 5. sonce777

  sonce777 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  Прекрасно но не од секој треба и тој да си ја знае работава како оди има убавини и на пипкање,бакнување,грицкање јас лично уживам,сакам се топам....
   
 6. Ulata

  Ulata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  100
  ммммммм најубаво :D :$
   
 7. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  1.899
  Допаѓања:
  2.952
  Пол:
  Женски
  Наајубаво чувство во тоа се состои целата предигра без тоа неможе да помине не е тоа тоа :)
   
 8. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.238
  Допаѓања:
  1.312
  Не знам колку е нормално ова моево ,но јас тоа не го доживувам ни малку пријатно.
  Понекогаш успевам да издржам,но понекогаш ми иде да го треснам со нешто по глава и да прекине!
  Ретко ми е пријатно,најчесто ме нервира до тој степен што неволни ми се грчат одредени групи на мускули (секако не вагиналните) .
  Може ли некој да ми помогне како да ја засакам оваа работа?
   
 9. ivanagoki

  ivanagoki Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  10
  искрено нее некое посебно цуство ме скокотка :D
   
 10. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  167
  ММММММММММММ...... ете така :wasntme:
   
 11. rajna-vojvoda

  rajna-vojvoda Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  595
  Допаѓања:
  247
  Пол:
  Женски
  !!!!!!!!!!!! на 13 години ....секс ...бакнување гради...ДЕЦА БРЕ НЕМОЈТЕ !!!!! играјте си у парк..имате цеееел живот за тие работи а детството нема да се врати!!!!!!!
   
 12. softqueen

  softqueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 август 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  122
  Точно така, размислете малку деца, вакви работи на 13 години и не се баш нормална појава... Еден ден ќе ви биде мака за детството кое сте го пропуштиле, најсериозно, времето не се враќа назад
   
 13. malapalava

  malapalava Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  cuvstvoto e prekrasno iskreno mene mi se dopaga se ezam celata se navodenuvam toa e del od predigrata a potoa sleduva ona ...
   
 14. sla-tki4ka

  sla-tki4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Здраво на сите феминки :) Баш сакав да поставм едно прашање поврзано со оваа тема .Е па вака најпрво да одговорам на прашањето? Чуството кога ми ги бакнува градите е прекрсно нешто убаво во оној момент кога уживате вистински во водењето љубов но мене ми се случува ова: во оној момент кога ми ги бакнува градите и кога ќе се отргне, се чуствува некој мирис во неговата уста а тој мирис доаѓа од моите гради непријатен мирис кој мене ми смета а има мирис како на пр кромид лук незнам како да се справам со тој мирис многу ми е непријатно ;( мислам дека само мене ми се случува оваа а баш се чуствувам лудо кога ми ги бакнува градите...... ако знаете нешто ве молам пишете ми позздрав до сите вас :inlove:
   
 15. Alondra

  Alondra Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  1.058
  Допаѓања:
  2.307
  исто и на мене ми е така :sweat:
   
 16. sla-tki4ka

  sla-tki4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  дали има некој совет за менеееееее кој е многу непријатен :(
  ве молам пишете дали има или не ..... ги очекувам вашите одговори било какви да се .....
   
 17. Karol.Ina

  Karol.Ina Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  263
  Допаѓања:
  72
  уу најпреубаво. го обожавам тоа :$
   
 18. Sanji4ka21

  Sanji4ka21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2010
  Пораки:
  428
  Допаѓања:
  86
  Прекрасно чувство и нема секс без ова.........мммммммммммммммммм
   
 19. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  5.195
  Допаѓања:
  42.979
  Пол:
  Женски
  Не го обожавам баш тој момент, ама не ми ни пречи!!!
  Вика не бил љубител на гради, си сакал газе. Епа ме нашол!!!
  Не ми смета ваљда зашто и кога си игра со нив, не претерува. Мислам и да ми ги снема, после долго време ќе примети... :D
  Баш така и ми одговара!!!
   
 20. JCetkin

  JCetkin Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  3
  Оргазам :lol: