Какво е чувството кога ви ги бакнува градите

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од jabol4e, 21 мај 2011.

 1. SoN4oGlEtKa

  SoN4oGlEtKa Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  8
  Preubavoooooooooo
   
 2. L-a-r-a22

  L-a-r-a22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  1.328
  Допаѓања:
  10.739
  Пол:
  Женски
  Убавоооо! :D
   
 3. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.966
  Допаѓања:
  23.151
  Пол:
  Женски
 4. branka-k

  branka-k Активен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2013
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  11
  Фантастичноо!! :inlove:
   
 5. loveisshit

  loveisshit Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  26
  убаво е, но проблемот е што има машки кои незнаат ништо освен од половината надолу.
   
 6. the.child

  the.child Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  34
  прпрепрепрееекрсно :D :rofl: :rofl: :rofl: :inlove:
   
 7. Decapitated.Hanna

  Decapitated.Hanna Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2012
  Пораки:
  799
  Допаѓања:
  569
  Мм.. скокотливо и сексуално мислам најдобар опис е. :mm:
   
 8. blackrosse

  blackrosse Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  1
  ...Wooooooooooooooooooooooooooooooooouwwww :3 ^_^ :D
   
 9. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  267
  Mногу убаво.
   
 10. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.619
  Допаѓања:
  5.327
  од тоа поубаво здравје :)

  многу убаво,возбудливо,секси..
   
  На Дискретниот му/ѝ се допаѓа ова.
 11. hello-kitty.90

  hello-kitty.90 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2013
  Пораки:
  1.760
  Допаѓања:
  4.541
  Се зависи од расположението. Некогаш ми е преубаво и сум во облаци а некогаш тплку ме нервира што неможам да ви објаснам колку. :devil:
   
 12. Silver.E

  Silver.E Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2013
  Пораки:
  2.226
  Допаѓања:
  5.240
  Абе нека читаат малку машкиве како сите женски викаат: Убавооо, Суперррр...

  А, не само долу гледаат !!! :^)
   
  На makbeast му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Audrey16

  Audrey16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2013
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  50
  Прекрасноооо :inlove:
   
 14. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Искрено, насловот на темава ми звучи глупаво. Чувство може само да се осети, а тешко и ретко успешно да се опише. За убаво, убаво е, ама сите сме различни, ако ми е мене убаво не значи дека им е на сите. :) Инаку, си обожавам и грицкање исто така. :lol:
   
 15. SnowWhite8

  SnowWhite8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  1.083
  Допаѓања:
  1.266
  Пол:
  Женски
  Убаво, малку е скокотливо а и сакам грицкање :$
   
 16. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.071
  Допаѓања:
  12.734
  Супер е! :lol:
   
 17. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  2.411
  Допаѓања:
  21.760
  Па нај убаво нормално, и машките пред да почнат со секс треба малку повеќе да ги бакнуваат партнерките на повеќе места, а не одма да почнат со чинот.
   
  На galapce му/ѝ се допаѓа ова.
 18. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.619
  Допаѓања:
  5.327
  во принцип убаво. И онака да шмука,лиже,многу влажност,кружење со јазик околу брадавиците,ретко но не многу осетливо грицкање ммм.... тоа баш пали,само кога е со јазикот шмукањето и кружењето со "влажен" јазик :lol: ;)
   
 19. Saricko

  Saricko Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2013
  Пораки:
  330
  Допаѓања:
  1.134
  леле и мене исто понекогаш толку ме нервира што ми доаѓа да го удрам :devil:
   
 20. magic.girl

  magic.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2014
  Пораки:
  524
  Допаѓања:
  183
  Пол:
  Женски
  Се сложувам многу е убаво чуството прекрасно е :inlove: