Какво е чувството кога ви ги бакнува градите

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од jabol4e, 21 мај 2011.

 1. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  482
  Пол:
  Женски
  Величенствено .. хихи
   
  На Sunnny му/ѝ се допаѓа ова.
 2. semy

  semy Нов член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2016
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Vozbudlivo......:l:
   
 3. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  468
  Пол:
  Женски
  немам доживеано но колку што ми кажувале другарки а и јас мислам сигурно е многу убаво
   
 4. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.423
  Допаѓања:
  17.605
  Пол:
  Женски
  Скокотливо :D не ми е дефиниран поимов уште , сум доживеала не еднаш , над илјада пати ама , секогаш ме скокотка и од смеење ништо неможам да осетам друго :rofl::rofl:
   
  На unicorno му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Mini90

  Mini90 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2014
  Пораки:
  529
  Допаѓања:
  2.115
  Пол:
  Женски
  Пренајубаво :inlove:
   
  На Sunnny му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.472
  Допаѓања:
  131.141
  Пол:
  Женски
  Ова најмногу го мразам :rofl:
   
  На hermosa, Fallen.Angel, Згодно Момче и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Dabria

  Dabria Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2016
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  1.216
  Пол:
  Женски
  Мене ова ми е ептен тапа, глупо се осеќам као не знам што да правам додека го прави тоа и скокот ми е и досадно ми е и нејќам!
   
 8. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.553
  Допаѓања:
  247.424
  Пол:
  Женски
  Zosto ma? :D
   
 9. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.042
  Допаѓања:
  34.439
  Пол:
  Женски
  Паа прекрасно е :inlove:
   
  На Tina2017 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.472
  Допаѓања:
  131.141
  Пол:
  Женски
  Е не знам..изрод сум :D
  Не осеќам ништо, не ми е убаво, досадно ми е |(
  Ама затоа вратче и грб :$:lol: дупло осеќам :rofl:
   
 11. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.942
  Допаѓања:
  45.364
  Не е лошо ама не е и убаво :D(lalala)
   
  На Згодно Момче и Dust им се допаѓа ова.
 12. black_lover

  black_lover Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2015
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  56
  Пол:
  Женски
  преубаавоооо ама вратот пааа.......... :О
   
  На Кавалер и DeckoZaCuckold им се допаѓа ова.
 13. macor24

  macor24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2017
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Одамна никој ништо не напишал па јас да ја оѕворам темата пак
  Многу ми е убаво многу сакам да ми ги шмука дечко ми тогаш се пренесувам и се осеќам како да сум на ѕвездите
  Едит: кој осеткл знае
   
  На TeonaZ и sagittarius989 им се допаѓа ова.
 14. Elmasa

  Elmasa Активен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  46
  Neverojatno , obozhavamm!!!
   
 15. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  1.368
  Пол:
  Женски
  Obozavam ne samo da mi gi baknuva tuku da mi gi cica(kako bebce) , lize i grize bradavicite. :inlove:
   
  На Robson му/ѝ се допаѓа ова.
 16. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  2.014
  Допаѓања:
  4.067
  Пол:
  Женски
  Па не ми е којзнае што лигавењето по телото :o
   
  На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Elmasa

  Elmasa Активен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  46
  hahahaha ete sekoj si ima svoe mislenje. Ama priznaj deka e ubavo pa za vratot da ne zboruvame , uvceto xD
   
 18. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  455
  vrat,gradi telo i taka natamu... ako znae kako bez ligavenje... cuvstvoto e vrhunsko :inlove:
   
  На Adriana.O и Summer16 им се допаѓа ова.