Какво е чувството после првиот секс?

Дискусија во 'Секс' започната од Mitevska, 24 јануари 2010.

 1. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.237
  Пол:
  Женски
  Тоа е тоа вистински ги опиша првите пати. И мене ми беше така само што првиот пат немав болка затоа вториот :worried:.. ама сега да немаш желба за секс? Тогаш тој нешто прави погрешно.. или ти треба да се навикниш и да уживаш во тоа.. пробај разговарај со него, кажи му, може полека да одите или пребарај на нет ако воопшто има нешто напишано, како да те задоволи или пробајте некои пози различни, како тебе би ти се допаѓало.. секој не ја сака мисионерската ;)
   
  На dedrade му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Satan666

  Satan666 Нов член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2017
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Девојки ми треба совет.. Ја изгубив невиноста од мене течат реки крв и првиот и вториот пат.. Чувството уште ми е чудно, вториот пат неможев да се прилагодам и опуштам за разлика од првиот со малку алкохол:D.. Па од овие два пати не осеќам доволно задоволство на вагинален начин за разлика од самозадоволувањето, стимулацијата на клиторисот повеќе ме возбудува:D.. незнам дали е нормално како за почеток и дека натаму би било подобро или нешто стварно не е ко што треба.. пишете :D
   
  На Ljubopitnataa77, Lolo5 и najnajsexy56 им се допаѓа ова.
 3. najnajsexy56

  najnajsexy56 Активен член

  Се зачлени на:
  8 април 2018
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Женски
  pa ubavo mi bese mene prvijot sex nema nikogas da go zaboravam bese ubavo ne me bolese ni krv super
   
  На didisi и Lolo5 им се допаѓа ова.
 4. Joanna_

  Joanna_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2018
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  529
  Пол:
  Женски
  Чудно.. Немав многу болки, чувствував како сеуште да има нешто во мене. :rofl: На моменти ептен женствено се чувствував. :lol:
   
  На aleksandra99 и allann им се допаѓа ова.
 5. Waldorfgirl

  Waldorfgirl Нов член

  Се зачлени на:
  25 април 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  a sakam da prasham kolku godini beshe koga prvpat imashe
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Joanna_

  Joanna_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2018
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  529
  Пол:
  Женски
  17
   
 7. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.234
  Допаѓања:
  17.965
  Пол:
  Женски
  Искрено не ми се веруваше дека се случи.
  Бев среќна искрено.Затоа што ем не ме болеше, ем бев опуштена и ми беше преубаво.
  Со денови после тоа си го враќав филмот во глава и си се смешкав.
  Едвај чекав да и кажам на другарка ми.
   
 8. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  264
  Пол:
  Женски
  emotivno za zenskite, diganje ego kaj maskite:)
   
 9. Roxy1991

  Roxy1991 Активен член

  Се зачлени на:
  12 март 2019
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  Prviot odnos mi bese katastrofa prven nekolku pati probuvavme dodeks da vleze, koa se sluci toa bese sosema slucajno nekako proba da me opusti so baknesi miluvanje no nemav nikakvo krvarenje. No poslem nekoa godina ne bev seksualno aktovina i so moeto novo momce imav odnosi nemav bolka nikakva no krvarenje mn
   
 10. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.902
  Глупо...
  Ми се чинеше сите знаат што сум направила |(
   
  На jasbi, hermosa, Dadusicka и 2 други им се допаѓа ова.
 11. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.628
  Допаѓања:
  9.329
  Пол:
  Женски
  Нозете ми се тресеа и се чувствував чудно.
   
  На Herrera, piksooki, WildMk и 2 други им се допаѓа ова.
 12. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.615
  Допаѓања:
  46.630
  Пол:
  Машки
  Бев као, ова ли е тоа нешто што сите толку го фалат:whew:
   
  На jasbi, hermosa, WildMk и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.437
  Допаѓања:
  9.269
  Пол:
  Женски
  Едно од најглупите искуства.Не чувствував ништо.(facepalm)(освен болка секако:whew::@
   
  На didisi и WildMk им се допаѓа ова.
 14. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  1.369
  Пол:
  Женски
  Mnogu bolno. Koga i da se setam kosa mi se kreva:emo:
   
 15. Ljubopitnataa77

  Ljubopitnataa77 Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2018
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Кога прв пат имав однос бев под дејство на алкохол. Се се случи онк неиспланирано додуша јас до тогаш и не бев ништо со момчето со кое ја изгубив мојата невиност. Па баш таа вечер и тоа што се случи истата вечер нас не спои и ете сега сме во врскаа,среќни и весели.

  Инаку чувството после првиот секс.. кхм. Искрено болеше и од ко заврши се и кај и да се појавев мислев дека соте знаат за тоа што се случи,да тоа не е ништо чудно и смешно а најмалку пак срамно но ете баш така се чувствував. Ме болеше стомакот и чувствував како да нешто ми фалеше внатре некаде во мене.. :P:):P
   
  На Sandybeach му/ѝ се допаѓа ова.
 16. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  2.023
  Допаѓања:
  4.088
  Пол:
  Женски
  Си реков ова ли е тоа што го многу величат не ми беше нешто уау
   
  На didisi, LoneWolfGuy и hermosa им се допаѓа ова.
 17. hunter26

  hunter26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2015
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  203
  Пол:
  Машки
  Јас бев тотално збунет. Како паднат од Марс (facepalm)
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 18. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.083
  Допаѓања:
  7.772
  Пол:
  Женски
  Мене многу јако ми беше, на седмо небо бев :inlove:
   
 19. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.079
  Допаѓања:
  8.732
  Пол:
  Женски
  Јас си бев еуфорична ко кизнае што да се десило, глупачка Глоси.
  Иначе исто, ништо се нема сменето, само не си се етикетираш себеси како девица повеќе и така...
   
 20. SwEeT_WaY

  SwEeT_WaY Нов член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Некој да ме посоветува многу сум збунета...скоро ми беше прв пат многу лошо искуство..а со дечкото веќе не контактираме:sweat:;(