1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какво значење имаат соновите?

Дискусија во 'Канта' започната од Fiinaa, 25 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Fiinaa

  Fiinaa Активен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  1
  Здраво девојки. ;) Сонував сон што незнам како значење има тоа врз мене.Носам ланче со приврзок од Богоридица,сонував како едно мало машко дете намерно ми го кине :!: после тоа почнав многу да плачам и да викам по Богородица.
  (Ако некој знае што точно значи ова ве молам пишете.Благодарам од напред)
   
 2. jovana03

  jovana03 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2013
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  6.161
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.