1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какво значење има песната?

Дискусија во 'Канта' започната од osmatetratka, 23 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. osmatetratka

  osmatetratka Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  11
  Ваква тема не најдов, ако има канта. :)


  Може некој да ми објасни што е со песната „Врне Врне“ од Сара? Многу ми викаат „Не разбираш, затоа ти се чини грда“ некој да ми појасни? :envy:
   
 2. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.429
  Допаѓања:
  17.002
  Пол:
  Женски
  kafe-muabeti/opsti-prasanja-t9731/

  Еве,тука можеш да го прашаш тоа.Не отварајте само непотребни теми,жити се.
   
 3. Kacjushka

  Kacjushka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2013
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  169
  А којзнае како се чувствуваш на час по Македонски кога го анализирате Конески...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.