Какво кафе пиете?

Дискусија во 'Канта' започната од J.Lo91, 28 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. J.Lo91

  J.Lo91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  14
  Какво кафе пиете слатко горко? И Зошто??? :)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.900
  Има иста тема во Храна и пијалоци.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.