Какво милениче имате?

Дискусија во 'Канта' започната од GordanaBelieve1, 1 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. GordanaBelieve1

  GordanaBelieve1 Активен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Ако има ваква тема слободно заклучете ја.Не мозев да ја најдам па затоа ја направив.
  Какво милениче имате?
  еве го моето
  [​IMG]
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.826
  Допаѓања:
  53.822
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.