1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какво фустанче да си сошијам за полуматурската

Дискусија во 'Канта' започната од KourtneyK, 29 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. KourtneyK

  KourtneyK Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2012
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  може некој предлог? :)
   
 2. ViN.-2

  ViN.-2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2012
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  зошто да сошиеш,јас мислам подобро би било да си купиш :)
   
 3. cheetah.girl

  cheetah.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2012
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  1.416
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.