1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какво чувство ви дава сексот?

Дискусија во 'Канта' започната од slatkichKa123, 7 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. slatkichKa123

  slatkichKa123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  341
  Каков feeling имате? Дали одма ви беше задоволство, или првите неколку пати беше болничко? :?:
   
  На bebus-sk му/ѝ се допаѓа ова.
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.336
  Пробај па ќе видиш, али у секој случај ќе леташ во облаци. Ти и онака леташ од радозналост
   
 3. sweet.woman

  sweet.woman Популарен член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  1.226
  Допаѓања:
  744
  можеби на почетокот нема да ти е нај нај ама после ќе посакуваш пак и пак..........на мене секогаш ми е прекрасно а највеќе кога ќе доживеам оргазам
   
 4. slobodka

  slobodka Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.114
  Допаѓања:
  2.705
  Пол:
  Женски
  Се разбира зависи во голема мерка од партнерот!!!На почеток првите неколку пати можеби не е баш најубаво ама потоа би требало да уживаш во сексот!!!!!!Јас лично уживам ептен.Пробај!!!!!!!!!!!!
   
 5. Podarok

  Podarok Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  76
  Јас да си кажам искрено уште од првиот пат уживав незнам зошто ама веројатно сум имала среќа !!! 8)
   
 6. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.895
  Јас си добивам врло сексуално чувство. |(
   
 7. daence.To

  daence.To Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2011
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  9
  тоа треба да се доживее, јас мислам нема зборови :D
   
 8. kolovoz

  kolovoz Популарен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  1.654
  Допаѓања:
  6.159
  КОЈ ПРОБАЛ ЗНАЕ
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.