Каков детергент користите?

Дискусија во 'Канта' започната од Lux, 23 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.343
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.