1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каков е вашиот живот, а каков би сакале да биде ?

Дискусија во 'Канта' започната од manja666, 23 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. manja666

  manja666 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  1.144
  Допаѓања:
  17.998
  Би сакала да ги слушнам вашите мислења за тоа каков живот имате( се разбира површински не мора во детали) и каков живот посакувате..дали некогаш кога ги гледате луѓето околу вас имате желба да го живеете нивниот живот ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.895
  Допаѓања:
  65.932
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.