1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каков е вашиот секси долен веш?

Дискусија во 'Мода и стил' започната од innamylove, 11 ноември 2011.

 1. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  225
  Пример неколку ;)
   

  Прикачени фајлови:

  На Acka22 и Petar80 им се допаѓа ова.
 2. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.836
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Се друго е лито :lol:
   
  На 1bunny му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.495
  Допаѓања:
  123.272
  Треба да се угледам на примеров...
   
  На Plavusa.17 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. little.gf

  little.gf Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2013
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  40
 5. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.881
  Допаѓања:
  5.427
  Чипка,свила-сатен не знам баш. Разни бои. Секаков вид/тип на гаќички,градници,подвезици. Наредниот месец ми е планирано халтери,корсет-сет онака баш секси, да си докупам некоја танга полу танга ,полу боксерки,гаќички по вкус :D
   
  На Acka22 и Petar80 им се допаѓа ова.
 6. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.575
  Допаѓања:
  44.946
  Пол:
  Машки
  Е ова се вели богатство на мажот или дечкото што и да имаш хаха се шалам но пред се стварно убаво звучи кога ќче прочита машко
   
 7. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.881
  Допаѓања:
  5.427
  хаха. Па добро тоа е мојот избор,вкус во кој се чувствуам комотно,женствено. :D
   
 8. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.575
  Допаѓања:
  44.946
  Пол:
  Машки
  Убаво заводливо сехси и женствено до крај
   
 9. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.881
  Допаѓања:
  5.427
  Јaс дa си се пoфaлaм, ми се збoгaти фиoкaтa, сo пoлу-тaнгa. Едвaј чекaм дa се искуши дa си јa пoнoсaм(facepalm):*
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.322
  Допаѓања:
  58.228
  Пол:
  Женски
  Од се по нешто имам, најчесто црно и розево.
   
  На fallenangel, buba4e89, Petar80 и 2 други им се допаѓа ова.
 11. LadyKaneswaran

  LadyKaneswaran Активен член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2015
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  Секси? Па не би рекла, мојот долен веш е "бабски" :rofl:. Со исклучок на една полу-танга со чипка која залутала помеѓу овие "домаќинскиве". :lol:
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Maca_<3

  Maca_<3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  460
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Acka22 и Petar80 им се допаѓа ова.
 13. Sanya20

  Sanya20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2016
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  235
  Пол:
  Женски
  полутанги :angel:
   
  На Acka22, Petar80 и Maca_<3 им се допаѓа ова.
 14. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.556
  Допаѓања:
  31.042
  Пол:
  Женски
  Имам во сите бои од материјали чипка, памук, свила...
  Обожавам свилени ноќници, корсети со комплет подвезици и штипки...
  Најново сив комплет со маска :$
   
  На Роберт 7, fallenangel, Acka22 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.538
  Допаѓања:
  4.257
  Пол:
  Женски
  Луѓе сакав да си го купам комплетот Screenshot_2016-09-26-18-22-16-1.png

  Знае некој каде би можело да има?? На ибеј го има ама незнам дали ќе си го погодам бројчето..

  Носам најчесто полутанги и танги памучни, свиленкасти и чипкасти, обичните гаќички се свиленкасти немам памучни обични :$ . Се мислам за подвезици многу се слатки и носам долги црни чорапи до пола бут со фустанчиња ооод прошлата зима и баш се заводливи сега барам исто така и крем или бебешко розеви ем не студи ем жарта се разгорува кај саканиот и изгледате секси :wasntme:.
   
  На Crna Dama, Sunnny и Acka22 им се допаѓа ова.
 16. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  567
  Допаѓања:
  484
  Пол:
  Женски
  обожавам вакви чипкани работи, корсети и остало но немам баш вакви работа сега а не ми ни требаат
  си имам шарени гаќи, шарени прслуци и едни ко чипкани полутанги
   
 17. Charlotte York

  Charlotte York Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2016
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  235
  Пол:
  Женски
  Претежно памук, не мора да е синтетика за да е секси.Имам и чипка, но таа за зимно време ми е најпогодна.
   
 18. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.326
  Пол:
  Женски
  Памучен, свилен, чипкаст. Имам обични гаќички, танги и полутанги. Чипкасти ноќници, секси градници. Имам во план да си купам нешто многу секси, ама тоа ќе биде изненадување за роденденот на маж ми. :D
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.