Каков е овој живот???

Дискусија во 'Канта' започната од angelche16, 1 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.844
  Допаѓања:
  7.589
  Пол:
  Женски
  Па овде може да споделувате разни животни искуства добри или лоши :o)
  (Не видов дека има ваква тема па ако има слободно во канта ).
  Па очекувам одговори.
  Па мене денеска ми се случи многу лоша работа на училиште :(
  Но да не се оптоварувам со тоа не е битно.
  Поздравче до сите :D
   
 2. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.390
  Пол:
  Женски
  Ти очекуваш одговори, а уствари од величествената тема „Каков е овој живот“ немаш ни Ж.
  Не ја разбирам поентата ако ти не кажеш свој личен пример зошто си ја отворила оваа тема.
   
  На luci22 и angelche16 им се допаѓа ова.
 3. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.844
  Допаѓања:
  7.589
  Пол:
  Женски
  Па да @Daleron во право си.
  Мене пред некои недела дена ми се сличи лоша работа на училиште. Со другарка ми се искубивме и се истепавме за еден тест и сега колку и да се извинувме ни е криво, и уште го паметиме тоа. Па такви некакви лоши случки или добри за вас.
  НА СИТЕ ФЕМИНКИ ИМ СЕ ИЗВИНУВАМ ШТО НЕ КАЖАВ ПОДЕТАЛНО.
  ВИ БЛАГОДАРАМ ШТО МЕ СОСЛУШАВТЕ.
  ПРОСТЕТЕ МИ :(
   
 4. AziskaStrslenka

  AziskaStrslenka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2014
  Пораки:
  412
  Допаѓања:
  3.500
  Пол:
  Женски
  Каков е? Округол,со средна големина,портокалова боја и големи виолетови туфни. :D
  Бесмислена ми е темава,сфаќам што си сакала да постигнеш ама веќе ја имаме СДК и еден куп други теми во „Кафе муабети’’ за такви нешта.
  И да,немој да се кубеш со другарка ти. :lol: А уште помалку за еден тест.
   
  На Sunshine.Sunshine, marija.980, luci22 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.