Каков живот би воделе кога би биле милионери?

Дискусија во 'Канта' започната од J.Lo91, 25 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. J.Lo91

  J.Lo91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  14
  Каков живот би воделе кога би биле милионери? За што би ги трошеле парите ? И во каков луксуз би уживале? Сакам ваши мислења , а послем јас ќе ви го кажам мојот сон ! :)
   
 2. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.460
  Стресен ...

  Ете мој одговор .
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.