1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каков подарок би му купиле за Нова Година ?

Дискусија во 'Канта' започната од nutellce, 21 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nutellce

  nutellce Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  3
  Епа девојки не видов тема со сличен ваков наслов и ме интересира вашето мислење. Како се прбилижуваат новогодишните празници ми се вртка по мислите една идеја, што би му купила на дечкото за Нова Година ? Не сме во врска долго време, меѓутоа би сакал да му подарам нешто интересно како знак на внимание..Ваши идеии, предлози :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.403
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.