1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каков секс сте пробале?

Дискусија во 'Секс' започната од Incroyable, 19 јануари 2011.

 1. Incroyable

  Incroyable Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2011
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  31
  Какви се видови на секс сте пробале.. Или сакате да пробате ? :)

  Секс за помируванје т.н. make up sex
  Секс како гром од ведро небо - во сушен период..
  Секс во кујна
  Секс под туш
  Итн.. :)
   
 2. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.899
  Пол:
  Женски
  Со оглед на моите години, секаков...
  Секс под туш, секс на маса, секс на фотеља, на столче, на теписон, на паркет (ладно..бррррр)на тераса на одмор летово за прв пат,наутро, навечер, преку ден, секс во автомобил на предно или задно седиште.
  Најсладок-make up sex...
  друго не ми текнува.
   
  На Cecko85, cavalli, Angela bejb и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. Incroyable

  Incroyable Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2011
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  31
  Секс во када
  На столче
  На тепих - лошо е за кичмата
  Секс со срамен момент во него :$
  Can't-walk-the-next-day sex :)
  Ќе завршиме или да заспивам секс :)
   
  На Cecko85, Biny, cavalli и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Sanja111

  Sanja111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  4
  Секаков !!!
  АА најмногу Орален секс!
  Тој најмноггу го сакам !!
  :inlove: :inlove: :inlove:
   
  На Vlatko01, Darko009, Angela bejb и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. marina.baby

  marina.baby Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2011
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  44
  Aнален :inlove: вагинален, орален :* и еднаш групен имам пробано :$
  во кујна во спална на трпезарија на маса, во природа во кола, скоро секаде:)
   
  На Lolo5, allann, Angela bejb и 4 други им се допаѓа ова.
 6. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  555
  Секаков, освен во тројка, а не ни сакам! Најнеобично ми била под отворено небо! :$ :D
   
 7. Festim

  Festim Нов член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  34
  орален анален вагинален а најмногу ме пали орален во 69 а позиција стоечката ама залепени за ѕид
   
 8. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.921
  Допаѓања:
  32.560
  Пол:
  Женски
  На фотелја, на маса, на трева, на машина за перење, на паркет, во када, на печка, и др.
   
  На Cecko85 и diskreten32 им се допаѓа ова.
 9. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  508
  Допаѓања:
  3.034
  Пол:
  Машки
  во вц на кафич со една кенлерка брз секс она со мини здолниште се загреавме и се случи
  а инаку уживам во орален ама да се иде до оргазм и двајцата партнери
   
  На stilas7 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.143
  Допаѓања:
  76.546
  Пол:
  Женски
  Орален
  Анален
  Вагинален

  Секс како помирување

  Покрај оној на кревет,
  Секс под туш
  Секс во автомобил
  Секс на отворено
  Секс во хотел/мотел
  Секс на мост
  Секс на маса
  Секс во WC
  Стоечки,
  На стол
   
  На Cecko85, cavalli, Lolo5 и 8 други им се допаѓа ова.
 11. Oscar Lady

  Oscar Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2015
  Пораки:
  1.170
  Допаѓања:
  6.347
  Пол:
  Женски
  Oralen, analen i vaginalen :)
   
  На Tamatam и BoyL им се допаѓа ова.
 12. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.050
  Допаѓања:
  694
  Пол:
  Женски
  Сума сумарум сте се отепале од клецање.
   
  На Nausicaa, srcence1607, Umbrella22 и 3 други им се допаѓа ова.
 13. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  508
  Пол:
  Женски
  Вагинален секс
  Орален секс
  Анален секс
  Секс во тројка
  Секс со женско
  Секс под туш
  Секс на кревет
  Секс со голтање
  Секс со прскање
  Секс на работа(кај мене со дечко ми ;))
  Секс во авион
  Секс на стол
  Секс на плажа
  Секс во двор
  Секс кај комшиите
  Секс во кујна
  Секс во WC
  Секс после карање
  Секс до врата...
  И уште многу .. Други не ми текнуваат
  images.jpeg
   
  На Cecko85, cavalli, Darko009 и 7 други им се допаѓа ова.
 14. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.906
  Пол:
  Женски
  Sekakov i sekade,a najubavo mi e koga se spontano se slucuva slakaj gaki i frli se na rabota :D
   
  На martine и BoyL им се допаѓа ова.
 15. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.368
  Допаѓања:
  317.536
  Пол:
  Женски
  Ништо без секс на хауба :D
   
  На cavalli, Роберт 7, WildMk и 5 други им се допаѓа ова.
 16. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  15.989
  Пол:
  Женски
  Похован. :?:
   
  На Lolo5, Nausicaa, Summerlover и 11 други им се допаѓа ова.
 17. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  508
  Пол:
  Женски
  Хахахахахаха ме изнасмеа хахахахаха :rofl::rofl::rofl:
  Точно така ! :* се сложувам со тебе
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Херкул

  Херкул Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  336
  Допаѓања:
  1.294
  Пол:
  Машки
  А вие малку да не сте претерале со порно фантазии? Уште некоја да пишеше дека секс у вселенско летало имала :D
   
  На Feminka22, Lolo5, srcence1607 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.340
  Допаѓања:
  7.275
  Пол:
  Машки
  Орален, Вагинален, Анален, секс на кревет, секс у тројка, секс на плажа, секс у море, секс у кола, секс на хауба, секс под отворено небо, секс у бања ( под туш када и сл..)..и тоа е тоа ваљда...
  како и да е најдобар си е у спална..кревет е кревет..посебно кога е на гостински терен...мераци..:D
   
  На Cecko85, Umbrella22 и Sesil им се допаѓа ова.
 20. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.906
  Пол:
  Женски
  Aiiii sto ispadna ova na serpa,pod serpa :P