babylove овошни кашички

Каков секс сте пробале?

Дискусија во 'Секс' започната од Incroyable, 19 јануари 2011.

 1. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  6.941
  Пол:
  Машки

  ко да не е без ич..:D
   
  На butterfly* му/ѝ се допаѓа ова.
 2. jovanovska94

  jovanovska94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  1.077
  Допаѓања:
  3.800
  @BoyL зборувај ни за "СЕКС У МОРЕ"!

  Страшно сум заинтересирана, се претворив во око и еве пуканки до мене имам. Ама чекам некое јако сценарио, глумците- мање битно. :)
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  6.941
  Пол:
  Машки

  Пред две години...Грчка..поточно Калитеа...некаде 6-7 сааат поручек..ја и девојка ми..у море..по надлобоко..онака кај што нема народ..тргаме купачи..и се рокаме..:D..а за филмови повише не ме бидува..тоа ти е дел од реалноста ;)
   
 4. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  Haha pazi da ne ti zaletne nekoja :D
   
  На Lolo5, Oscar Lady и Sesil им се допаѓа ова.
 5. jovanovska94

  jovanovska94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  1.077
  Допаѓања:
  3.800
  @BoyL и тоа што велиш, филмови се снимаат и според вистински случки. ;)

  Значи, така си пливате, доаѓате во длабокото каде нема народ, спуштате купаќи, се одржувате во вода, имате секс, абе уживанции?
   
  На Lolo5 и Херкул им се допаѓа ова.
 6. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  6.941
  Пол:
  Машки
  абе не пливавме..си одевме..ипак стоевме на нозе..не бевме у вис..мајку му јебем :D

  п.с. пробај со дечко ти..или ако му е страв..пробај со некој друг...;)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  haha izvini vaka so se mesam ama nemozam da se smeam poveke ke me prijavat komsiite hahaha
   
  На Херкул и BoyL им се допаѓа ова.
 8. jovanovska94

  jovanovska94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  1.077
  Допаѓања:
  3.800
  @BoyL пак не ме сфати, пууу ќе мора да ти нацртам. :shake:

  Те прашувам дали половите органи ви беа во вода додека се онадевте?
   
  На Lolo5 и joy1 им се допаѓа ова.
 9. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  hahahahahahahahahaha gotovoooo hahahaha temperatura merel covekot so toplomerot
   
  На Lolo5 и Херкул им се допаѓа ова.
 10. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  6.941
  Пол:
  Машки
  па јас реков во море..а не реков на море..па да ни бидат главите под вода..а половите органи над вода..да ти нацртам сега и јас..или сакаш интересна да се правиш..:)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  Hahaha ja pisuvate onaa za tarzan i cejn izgleda :D
   
  На Херкул му/ѝ се допаѓа ова.
 12. jovanovska94

  jovanovska94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  1.077
  Допаѓања:
  3.800
  @BoyL доволно прочитав за да имам претстава за твоите јуначки подвизи на полето- секс. :clap:

  Најверојатно никогаш не си имал секс, па затоа не си свесен колку глупости изнапиша. Не е изводливо да имаш секс и во када/ под туш, додека тече вода врз половите органи, а не пак тоа да го направиш во било каква друга водена површина, како море/ езеро и слично.

  @butterfly* мило ми е што така слатко се изнасмеа. :)
   
  На Tetrapak и Херкул им се допаѓа ова.
 13. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  6.941
  Пол:
  Машки

  најверојатно..премногу книги имаш прочитано за тоа како и што изгледа сексот и како треба да биде..
  сепак..во практика се е многу поинаку..со малку повеќе возбуда..желба..и мерак за иститот..тој може да биде и во када..и под туш..и во море...а за езеро незнам..пошто не сум пробал..али ако ми даде Господ шанса..би пробал..и би ти го пренел и тоа искуство..;)

  и да..сигурно не сум ни прв ни последен што имал секс..у вода..или поврзан со вода..така да не живеј у камено време..биди у тек со него..и еби се кај што ти душа сака..не биди мамина маза..и не барај само кревет..и постела од свила..да не речам рози..;)

  и да уште нешто..прошло лето пред мои очи на одмор..и пред 100 други луѓе..исто така пар на околу 40 години..што никогаш немал секс..случајно или не..им се препушти на страстите..и истиот за прв пат го искусија на толку стара возраст..и тоа случајно или не..во сред море..стварно незнам..како им успеа тоа..сигурно некој филм снимеа..:)
   
  Последна измена: 25 август 2015
  На Lolo5, Oscar Lady, Umbrella22 и 2 други им се допаѓа ова.
 14. jovanovska94

  jovanovska94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  1.077
  Допаѓања:
  3.800
  @BoyL теоретски не е возможно, бидејќи водата (за солената вода нема потреба да нагласувам) ја одмива природната лубрикација, која пак, е последица на желбата и меракот. Праксата само ми го има потврдено тоа. :)
   
  На Lolo5 и Херкул им се допаѓа ова.
 15. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  Haha sto da pravam ako ne dr bar na bolku ne msm ebete se i uzivajte :P
   
 16. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  6.941
  Пол:
  Машки
  јас не реков дека сексот траеше со векови и дека јас немав проблем со лубрикацијата..ама пусти мерак..и возбуда..и желба за секс у вода..си го направи своето..и успеавме во тоа што го имавме зацртено..макар тоа траело и 4 минути..:)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  ajdeee na karanje ja oteravte i sea da se smeam ili :|
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  6.941
  Пол:
  Машки
  никој не се кара...само пробуваме да се објасниме..кој што и како..пробал..видел..доживеал..:D
   
 19. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  arno nekoj palicnik pod voda ne ispadnal :D
   
 20. jovanovska94

  jovanovska94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  1.077
  Допаѓања:
  3.800
  @BoyL тогаш дообјасни дека сте имале обид за секс, од -to do- листата.
  Иако јас не се сложувам дека воопшто е изводливо да "влезе" додека и двајцата сте во вода. :)