babylove овошни кашички

Каков секс сте пробале?

Дискусија во 'Секс' започната од Incroyable, 19 јануари 2011.

 1. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  6.941
  Пол:
  Машки

  добро..имав обид..и обидот бидна..но за кратко..пошто природниот лубрикант во вода се изми..:D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. jovanovska94

  jovanovska94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  1.077
  Допаѓања:
  3.800
  На traveler му/ѝ се допаѓа ова.
 3. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  :whew::rofl::rofl::rofl:
   
  На Херкул му/ѝ се допаѓа ова.
 4. blueberry93

  blueberry93 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.660
  Допаѓања:
  4.462
  Под туш, во сите простории низ станот, на работно место кога дежурал, во зграда, во кола, хотел, мотел, во вода, во планинските куќарки. Во природа се' уште не сум собрала храброст, а и не знам колку би ми било пријатно. Ама сакам да испробувам различни места, башка адреналинот. ^_^
   
  На Lolo5 и allann им се допаѓа ова.
 5. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.503
  Допаѓања:
  44.724
  Пол:
  Машки
 6. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.367
  Пол:
  Машки
 7. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  Sami treba da si napravite da vi bide interesno i ubavo,a pozive od net moze samo od radoznalost no retko koj ne gi znae
   
 8. Lora45

  Lora45 Активен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2015
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Со дечко ми сакаме анален секс али пошто мене ми е страв малце да не боли многу..?
   
  На valton му/ѝ се допаѓа ова.
 9. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  3.989
  Допаѓања:
  12.924
  Пол:
  Женски
  Орален и вагинален :)
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Angela bejb

  Angela bejb Активен член

  Се зачлени на:
  19 април 2018
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  58
  Пол:
  Женски
  Sto se desava za seks sekakov ke imam so partnerot sto go sakam pa makar i na drvo da e
   
  На Leotrim, diskreten32, Tetrapak и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Daniela2610

  Daniela2610 Активен член

  Се зачлени на:
  20 март 2018
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  na drvo ili pod most ili kade i da e bitno tebe da ti se dopaga
   
  На Принц69 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.119
  Допаѓања:
  17.656
  Ако веќе бирате дрво, одберете смоква, ради уметнички дојам и култот за Адамовите јаболки.
  Викаат уште повозбудлив бил филингот ако некој дрвосечач стои долу и го сече дрвото.
   
  На Daniela2610 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Daniela2610

  Daniela2610 Активен член

  Се зачлени на:
  20 март 2018
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  mene drugo mi bese zborot
   
 14. valton

  valton Активен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2018
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  49
  Пол:
  Машки
  Analen oralen i vaginalen
   
 15. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  239
  Sekakov.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. pharmacy

  pharmacy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2013
  Пораки:
  238
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
  Секаков. Во сите простории на домот во, автомобил, во природа, во вода, уште само на плажа не. (не за џабе се рекло младост лудост). Повеќе идеи му текнуваат на мм јас за тоа сум 0 се он мора да мисли:$
   
  На star83, Jenyl и Desi1991k им се допаѓа ова.
 17. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.942
  Допаѓања:
  165.676
  Се' што сум пробала треба да набројам?
   
  На Vlatko01 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  239
  Sigurno referat ne ke pisucas. Nabroj nesto.
   
  На WildMk и Vlatko01 им се допаѓа ова.
 19. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.942
  Допаѓања:
  165.676
  -орален
  -вагинален
  -анален
  -на кревет
  -на под
  -на столица
  -во автомбил
  -под туш
  -во езеро
  -во парк
  -во дискотека
  -во вц во кафич
  -на ливада
  -со женско
  -со машко
  -со две машки
  -дилдо, вибратор сама
  -дилдо, вибратор и партнер
  -врзување
  -спенкинг
  -писинг
  -риминг
  -за една вечер
  -мејк ап секс
  -водење љубов
  -квики
  -секс од 12 часа
  -фингеринг
  -г-спот стимулација, на мене
  -г-спот стимулација на маж
  -надвор од брак

  има и други.. ама не ми текнува сега..
   
  На Biny, La.loca, Lolo5 и 8 други им се допаѓа ова.
 20. honest girl

  honest girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2015
  Пораки:
  444
  Допаѓања:
  1.655
  Пол:
  Женски
  -Орален
  -Анален еднаш и никад веќе :D
  -Вагинален
  -У кола :D
  -На ливада
  -На невреме :D
  -На кревет
  - Со женско само scissoring и бакнување
   
  На WildMk, La.loca, Paris38 и 4 други им се допаѓа ова.