babylove овошни кашички

Каков секс сте пробале?

Дискусија во 'Секс' започната од Incroyable, 19 јануари 2011.

 1. Winnie Pooh

  Winnie Pooh Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2018
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  106
  Пол:
  Женски
  Орален
  Вагинален
  Анален
  Во кола
  Во природа
  Во езеро
  Под туш
  Во кујна
  Во кревет
  Во ходник
  Пред огледало
  Во Вц во кафич и дискотека
  На балкон
  Во планина
  На маса
  На шанк
  ...
   
  На Brinetka, Danncee, WildMk и 5 други им се допаѓа ова.
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.892
  Допаѓања:
  141.365
  1. Нормален.
   
  На cavalli, WildMk, BoyL и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.537
  Допаѓања:
  6.737
  вагинален и орален
   
  На Paris38 и Jenyl им се допаѓа ова.
 4. wannaBeMomma

  wannaBeMomma Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 декември 2013
  Пораки:
  6.723
  Допаѓања:
  35.143
  Кој е тој? :rofl:
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  6.187
  Допаѓања:
  129.541
  Пол:
  Женски
  За десетина од овие прв пат слушам :whew:
   
  На ЕденЧлен, SunnyGirl2 и Dust им се допаѓа ова.
 6. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.892
  Допаѓања:
  141.365
  Тој што не е ненормален8)
   
  На BoyL и WildMk им се допаѓа ова.
 7. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.942
  Допаѓања:
  165.685
  Цитирај ги конкретните, ќе ти ги појаснам :)
   
 8. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.957
  Допаѓања:
  260.657
  Пол:
  Женски
  полесно ми е да кажам каков сум немала него каков сум имала..пократок е списокот..
  -сум немала тројка
  -секс со жена
  -надвор од брак
   
  На WildMk, Petar80, jasbi и 3 други им се допаѓа ова.
 9. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.942
  Допаѓања:
  165.685
  Си имала паблик секс? Раф БДСМ? Оргија? Свинг?
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  6.187
  Допаѓања:
  129.541
  Пол:
  Женски
  Да не те мачам
  Ај баш за спенкинг да чујам .
  Ваљда точно го напишав :smirk:
  И тоа квики ми се виде интересно :)
   
 11. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.957
  Допаѓања:
  260.657
  Пол:
  Женски
  raf orgija i swing ми се коси со поимот нормален секс меѓу маж и жена..така да не

  :) не сум до толку open minded

  @Bubce38 kviki ти е нешто ко секс на екс
   
  На diskreten32, Dust и WildMk им се допаѓа ова.
 12. wannaBeMomma

  wannaBeMomma Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 декември 2013
  Пораки:
  6.723
  Допаѓања:
  35.143
  Ммм јако!
   
 13. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.942
  Допаѓања:
  165.685
  Сепнкинг е плескање по газот.
  Квики е на брзински.
  Риминг е лижење анус.
  Писинг е мочкање.
  Фингеринг е пенетрација со прст.
   
  На cavalli, La.loca, Lolo5 и 3 други им се допаѓа ова.
 14. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.957
  Допаѓања:
  260.657
  Пол:
  Женски
  пет вида шо уствари се прават често се во едно..

  затоа и реков..полесно е да кажеш шо си немала него имала :)

  и да...за паблик секс..не ти одговорив погоре
   
  На WildMk и diskreten32 им се допаѓа ова.
 15. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  6.187
  Допаѓања:
  129.541
  Пол:
  Женски
  :rock:
  Јас па викам кој знае шО ќе ми раскажеш :rofl:

  Квики бе :D
   
  На baba Rada, joy1 и WildMk им се допаѓа ова.
 16. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.498
  Допаѓања:
  25.480
  Пол:
  Женски
  А како се вика обратно од брзински секс или спор секс, бавен:?:
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.942
  Допаѓања:
  165.685
  Чудесија невидена :D

  Во право е @joy1 , полесно е да кажеш што не си пробал, него ли што си пробал...

  Во долги врски/бракови, не верувам дека има многу работи, кои партнерите не ги 'испробале' во кревет :)
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Paris38

  Paris38 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2013
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  64
  анален,сепкинг,орален,риминг, фет ,страп он ,бдсм :)
   
 19. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  3.989
  Допаѓања:
  12.924
  Пол:
  Женски
  Лижење анус и мочкање?

  WTF???

  Луѓе уживате во овие работи?
   
  На ЕденЧлен и Gentlemen им се допаѓа ова.
 20. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.942
  Допаѓања:
  165.685
  Не посебно... ама сум пробала.
   
  На ocicka2014 му/ѝ се допаѓа ова.