1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каков телефон сакаш

Дискусија во 'Канта' започната од Trendafil4e, 7 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Trendafil4e

  Trendafil4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2011
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Секако дека си го обожавам мојот Samsung Galaxy S многу одаман си го посакував но си го добив сеако најмногу сакам телефони на тач. :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.989
  Пол:
  Женски
  Темава не е за тука. Веќе има една тема за мобилни телефони во општи дискусии.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.