1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каков шампон користите,и според вас кој е најдобриот?

Дискусија во 'Канта' започната од Asja, 25 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Asja

  Asja Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2011
  Пораки:
  341
  Допаѓања:
  693
  Пол:
  Женски
  Во последно време,користам Нивеа,ама косата ми е постојано мрсна..што би препорачале??[/color]
   
 2. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.604
  Допаѓања:
  9.714
  Има ваква тема, се вика Шампони и регенератори....така нешто, побарај ја, имаме давано одговри таму, и секакви предлози, искуства споделувано....прочитај, сигурно ќе најдеш тоа што бараш
   
  На Asja му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.