1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како ве запросиле?

Дискусија во 'Канта' започната од FallenAngell, 14 ноември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. FallenAngell

  FallenAngell Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  324
  Допаѓања:
  1.629
  Пол:
  Женски
  Интересни ми се вакви работи да слушам или да читам како биле запросени девојки :D ако сте немале прилика еве сега да си ја кажете вашата приказна:l:..незнам дали ја има темава ако ја има ставете ја во канта :)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.955
  Има ваква тема.
   
 3. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  14.545
  Допаѓања:
  320.415
  Постои ваква тема ,,Предлог за брак,, се вика
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.