Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како ве запроси сопругот?

Дискусија во 'Канта' започната од SoNreir, 8 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SoNreir

  SoNreir Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  57
  Пол:
  Женски
  Да видиме како ве запросија вашите Љубови? :)
   
 2. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.866
  Допаѓања:
  2.036
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.