1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како вие го толкувате форумов?

Дискусија во 'Канта' започната од Quuen, 23 март 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  463
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски
  Како вие го толкувате форумов?
  Како место за дружење,место да си ѓи искажете маките,место за да се испукате или како нешто друго?


  *Не проверив дали има ваква тема
  Ве молам не ме :punch: веднаш :$
   
 2. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  5.907
  Допаѓања:
  55.817
  Пол:
  Женски
 3. Bulgarian

  Bulgarian Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2015
  Пораки:
  587
  Допаѓања:
  747
  Пол:
  Машки
  Forumov moram da priznaam beshe prekrasen.Se super se odvivashe.Ama koga admin se umesha .....(facepalm)
   
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.905
  Допаѓања:
  68.563
  Пол:
  Женски
  Сум го толкувала на најразлични начини, сега го гледам како место каде можам да дадам совет и мислење и да се искажам за одредени теми.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.