1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како ви беше вашето прво мување и кога?

Дискусија во 'Канта' започната од Lilla.98, 9 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lilla.98

  Lilla.98 Активен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  Темава ја напишав заради една моја блиска другарка чија ќерка уште од 8 одделение започна да се мува со деца за кои мајка и мисли дека не и доликуваат...Незнам со што да ја посоветувам...Па решив да видам што ќе ми кажете вие...:D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.