1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како ви докажува дека ве сака

Дискусија во 'Канта' започната од piksooki, 22 јануари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.806
  Допаѓања:
  10.921
  Пол:
  Женски
  Здраво,ајде овде да споделиме наши разни искуства кога нашиот сакан докажува дека не сака како се чувствувате во тој момент или пак да си помогнеме една на друга да му покажеме на некој кој ни значи дека ни се допага :lol::D
   
  На sheis му/ѝ се допаѓа ова.
 2. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.806
  Допаѓања:
  10.921
  Пол:
  Женски
  ako moze kanta za temava
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.