1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како ви мириса...

Дискусија во 'Канта' започната од Lovenzi, 30 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lovenzi

  Lovenzi Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  девојки ви се случило ли за време на овулацијата вагината да ви мириса многу??? :$ што превземавте??
   
 2. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  На пролет за време на овулација ни мириса.
  извини вака, ама има веќе ваква тема, побарај.
  Поздрав
   
 3. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.752
  mirisa navistina mirisa... ama toa e normlno... barem taka mislam :D i e prirodno pred se ama ima cuden miris :)
   
 4. Lovenzi

  Lovenzi Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  а што превземавте??? ве прашувам поради една случка кога поради мирисот со дечко ми неможевме да имаме односи и тој помисли дека сум имала односи со некој друг (се поради љубомората) бидејќи по сексот природно е да мириса кога ке свршиш :$
   
 5. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Мене на лаванда. Затоа мојов не ми се налути, туку само ми раскина.
   
  На Strumfeta93 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  Мене на Армани Код ми мириса :^) Прво мислев дека јас си замислувам,ама и дечко ми примети...затоа не ме остава :wasntme:
   
  На Strumfeta93 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  хахахахах луди сте вие две над мене :D :D :D . Па тебе најубаво ќе ти е да си идеш на гинеколог.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.