1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како ви поминува летото?

Дискусија во 'Слободно време' започната од malecka.16, 9 август 2010.

 1. malecka.16

  malecka.16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2010
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  21
  Иако сеуште не е завршено, има речиси уште еден месец, сепак се решив да ја отворам оваа тема каде ќе можеме да поразговараме како сме си го поминале летото. Некои интересни случувања, познанства, летниот одмор...
  Еве јас ќе почнам. Од првиот ден летото ми почна преубаво, бевме со клас да славиме 10јуни во кафана и преубаво си се развеселивме :D , имав дечко но потоа раскинавме.. :( тоа е потажниот дел од приказната.. Но сепак, на одмор бев со друштво и си поминав преубаво, немам зборови за да опишам.. Таму запознав еден ;) :D и сега пак во скопјево. Се на се преубаво лето :) :) . Ајде да слушнеме вие како сте си поминале :) :*
   
 2. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  581
  Лето е...топло е...коа како =) кога сум на работа, остатокот од денот одмарам..али затоа кога не сум денот е исполнет максимално, запознав многуу нови фацки,,,и имам турбо сезона како никогаш до сега..ова би дошло како зграпчи го животот..како поминуваат полека годините се повеќе сакам да проживеам колку што е можно повеке.
   
 3. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.921
  Допаѓања:
  32.559
  Пол:
  Женски
  Многу досадно ми поминува летово. Од сабајле сум дома и се досадувам. Навечер одам кај дечко ми и тогаш ми е поинтересно.
   
 4. EllenMonroe

  EllenMonroe Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2010
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  3
  Во дремење.Искрено најдосадно лето до сеа :( :(
   
 5. The.Fame.Monster

  The.Fame.Monster Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  25
  Стани , јади , оди у ВЦ, легни си :rofl: :rofl:

  Не ми е нешто нај нај летово цело време со една другарка шлаеме низ населба па бев на одмор и одвај чекав да си дојдам дома не дека не ми беше интересно туку сакав да си се вратам ама не знам ни јас зошто и сеа се вратив и чекам да поминат фала богу уште 10 дена до школска година
   
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Се на се, убаво лето беше... и уште е (имам фора уште месец дена :) )
  Возбудливо, исполнето со многу љубов и бакнежи. Е сеа многу работи ми се случија па имам неколку „пријателства“ минус, ама се здобив и со едно + кое многу ми значи.
  Ја бакнувам :*
   
 7. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.661
  Летово....Сум имала и подобри.
  Знам дека ова лето се здебелив.
  Што ми гајле.
  Ова лето ќе го паметам по тешките глупости,по многу интересни вечери,по еден нов во мојот живот... :inlove:
  По неколку другари и недругари..
  По матурата,која ми го скрати животот...
  И тоа....Сакам да заврши што е можно поскоро.
  Сериозно.
   
 8. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.382
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Летово во работа ми помина. Не отидов ни на одмор, ниту пак прошетав некаде. Ама тоа е ... Кој како ќе си ја нареди.
  Ми недостасуваат забавните лета кога лудувавме со другарките и не се прибиравме дома до сабајле. :(
   
 9. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Мене па сега на крај ми станува интересно , не сакам да заврши летово .. пред 2 недели ми беше многу досадно . Се се поинтересно ми е .. :)
   
 10. mila89

  mila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  876
  Пол:
  Женски
  Ова лето дефинитивно ми е подобро од претходното,сум се изнашетала за последните две што не мрднав никаде,незнам ни јас како издржав ама еве оваа година баш убаво си се наградив,во љубовта ми е супер,стварно добро лето беше...ама како се ближи крајот некако почна да ми здосадува и сакам да дојде и септември да почнам со обврските
   
 11. puflaa

  puflaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  229
  Допаѓања:
  23
  Куча посо, посо куча... парк хавана, хавана дома :lol:
   
 12. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  98
  Исто како да не беше....учење, па нервирање,досадни вечерни излегувања-ретко интересен помин.
  Ова лето е едно од најнеубавите во мојот живот.Но и покрај се не сакам да заврши кој ќе учи :sweat: :worried:
   
 13. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  177
  Искрено,со душа чекам да одам на школо.Ова досега ми беше најдосадното лето.Со другарките имавме планови за цело лето,ама баш ни еден не се исполни.Така да,си сакам 1 септември да дојде :D
   
 14. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.244
  Па не е најлошо ама не е и најдобро :angel:
  Досадно можеби до пред некое време сега ми стана многу поинтересно :$
  Ама досадно или не не сакам да заврши кога ќе ми текне на школо... :puke:
   
 15. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.370
  Мене ова лето ми е суперррррр.... не можам да се пожалам за ништо освен некои мали депресив периоди кога ме факјаат ама блејм ит он д ПМС ... и така јас не сакам ова лето да заврши само сакам да се залади времево малце 8) 8) 8)
   
 16. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Мислам дека најдосадно лето до сега. Ако имам вечер излезено 5 пати, а кога одиме на школо мора да излезам секој петок и сабота. Едвај чекам да дојде 1 Септември, да имам малку обврски и да не се досаѓам цел ден дома. Денес денот ми помина стани, јади, на компјутер, и еве сега пак ќе си легнам. :@ :@ Многу досадноооооо!! и Глупаво :worried:
   
 17. NICKRIVERS

  NICKRIVERS Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  11
 18. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.243
  Допаѓања:
  43.114
  Како да сум качена на ролеркостер. Динамика, возбуда, стрес, работа, нова музика, промени.
  Многу чудно лето.
   
 19. Queen-Nefertiti

  Queen-Nefertiti Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  46
  Многу досадно ова лето-ако може и да се нарече дека е лето :| Добро барем му текна на времево малку да се стопли :sun:
   
 20. AmandaS

  AmandaS Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  141
  едвај чекав да дојде лето и сега ме уби досада!
  воглавном цело лето ќе ми помине во исчекуање. прво моите да ги испратам на одмор за да бидам сама дома, а потоа и мојот одмор да дојде на ред. :)
  иначе секој ден едно те исто. кафиња, сокчиња, филмчиња, тв, фб, фемина, листање по нет, искачања, прошетки итн.
  не е скроз досадно, може да биде многу полошо, ама и многу подобро :D