1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како ви поминува летото?

Дискусија во 'Слободно време' започната од malecka.16, 9 август 2010.

  1. luvS2

    luvS2 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2013
    Пораки:
    183
    Допаѓања:
    42
    досадно некако, одвај чекам на одмор
     
  2. aways

    aways Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 март 2012
    Пораки:
    187
    Допаѓања:
    660
    Кул.Бев кај баба ми во Загрев 10 дена.Таму запознав една супер откачена девојка.Oдевме на журки.Пијав коктели. Си купив нешто од облека и така.Забавно беше. Се двоумам дали со мојте да одам на одмор :P јака дилема...домар почеток на летово :P
     
  3. covecee

    covecee Активен член

    Се зачлени на:
    18 јуни 2013
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    6
    Ауу како и секое мое обично лето на одмор никако поради многу обврски и а и со финансии некако слабо...Јули ќе ми помине цел на пракса а пак Август ќе се полага некој заостанат испит и ако се просета малце некаде тоа ќе биде тоа :)
     
  4. tirkenbal

    tirkenbal Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2013
    Пораки:
    1.677
    Допаѓања:
    12.536
    Пол:
    Женски
    Побрзо отколку што мислев,интересно ми се сега засега ^_^
     
  5. deedee0

    deedee0 Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јуни 2011
    Пораки:
    359
    Допаѓања:
    364
    e баш вака ми поминува :yawn:
     
  6. UnPaso

    UnPaso Популарен член

    Се зачлени на:
    24 јули 2013
    Пораки:
    1.002
    Допаѓања:
    247
    Пол:
    Женски
    Интересно и забавно, но за жал брзо :|
     
  7. prettyliar

    prettyliar Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2012
    Пораки:
    1.207
    Допаѓања:
    893
    Пол:
    Женски
    Стани,јади,на компјутер,оди во вц,пак на компјутер,легни си и после пак од почеток :D
     
  8. tejdi-lejdi

    tejdi-lejdi Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 мај 2013
    Пораки:
    102
    Допаѓања:
    26
    прекрасно бев на одмор и после одмор бев кај баба ми во загреб :D :)
     
  9. LadyFlame

    LadyFlame Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2012
    Пораки:
    658
    Допаѓања:
    339
    Досадно многу :^)
     
  10. Milky.Way

    Milky.Way Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 мај 2013
    Пораки:
    233
    Допаѓања:
    72
    Пол:
    Женски
    Исто... Ми недостига школото! :worried:
     
  11. Dog-lover

    Dog-lover Популарен член

    Се зачлени на:
    13 февруари 2013
    Пораки:
    1.510
    Допаѓања:
    3.743
    Пол:
    Женски
    Досадно :drunk: Стани,јади,на компјутер,пак јади,фудбал,трчање,вежбање,пак јади,пак на компјутер,и на крај во кревет. Барем кај баба ми позабавно ми беше :|
    Никогаш не помислив ова дека ќе го речам ама САКАМ ШКОЛО !!. :D
     
  12. simonna.a

    simonna.a Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 февруари 2013
    Пораки:
    4.449
    Допаѓања:
    32.732
    Пол:
    Женски
    Дојде школо(дружење ова-она,ама тука е и учењето)се жалиме многу учиме,екстерно такви работи
    Завршува тоа период на дружење со учебниците и доаѓа лето,распуст...
    Е сега ќе биди забавно ова-она таму лудории,глупости...а ќе дојдат некои моменти и почнуваме:
    Леле досадно....ова реченица не ни помислив дека ќе ја речам:Сакам школо,сакам назад на училишните клупи...крајот не ни се наоѓа
    И јас си реков ај ќе речам и јас вака,ама си велам па на школо-ќе учиме таму ќе го мачиме мозокот,наместо да се забавуваме и опуштиме овие три месеци шо ни се дадени..Еве последниот месец од распустот започна... :$ и за еден месец пак на дружење со учебниците
    Јас ова лето така-така ми беше
    се забавував,летни глупости шо се вели зборот со другарките,нешто на компјутер така...
    тука се и оние обичните работи секое лето шо се:Стани,седни,расположи се..(стани во вцоди,па после јади,ручај ова-она,седни на компјутер,излези потоа надвор и расположи се малце види сега излегуваме тие работи,па во кафичот Кревет кај шо е DJ Перница и такааа) 8)
    Дури и си најдов начин како да си го преуредам плакарот со облека...Ја извадив облеката и си правев модна ревија:модни комбинации и си ги уредував така и после погледнувам во плакарот си велам:Шо интересно е вака :lol:
    Ова лето малку го повозив точакот,а таман еднаш си реков ролерите ќе ги извам заврна дожд!Е ова ти се вика малер..сега и да сакам не можам-жешко е многу времето,ќе се сторам каша попара ако се решам да се возам... :clap:
    читав лектири и некои други книги по мој избор,а и списанија
    се заиграв на играта Doodle Jump и за малку ќе си го надминев рекордот во играта :^)
    8)
     
  13. the.one

    the.one Популарен член

    Се зачлени на:
    19 март 2011
    Пораки:
    564
    Допаѓања:
    797
    Супер!
    Речиси секоја вечер излегувам. Имам супер друштво и прекрасен дечко и со нив едноставно времето ми лета. Не ни приметив дека веќе два месеца поминале.
    Обично станувам после еден часот и бидејќи е жешко седам дома. За да ми е досадно, ич не ми е, секогаш си наоѓам занимација. Читам книги, гледам филмови, испробувам различни хобиа. Околу 9 излегувам. Не седам по кафичи, туку со друштво обично седиме во парк или во школото. Некаде кај 1 се прибирам дома, седнувам на компјутерот и се допишуваме со другарки до сабајле на fb, го гледам изгрејсонцето и си легнувам.
    Поприлично секој ден ми е ист, а сепак не ми е здосадено. Напротив, не сакам да заврши летото!
     
  14. Srce-123

    Srce-123 Активен член

    Се зачлени на:
    5 јуни 2013
    Пораки:
    52
    Допаѓања:
    7
    Лето е,слободно времее,многу е досадно !!,па сакав да ми дадете некаков предлог на:Љубовен роман со среќен крај и по можност не мноогу голем, но ако е интересен не би го одбила и да е долг!Кажете ми го насловот и авторот,па ќе се потрудам да го пронајдам..Фала однапред!! :D :D
     
  15. pupi.girl

    pupi.girl Популарен член

    Се зачлени на:
    21 јули 2011
    Пораки:
    4.464
    Допаѓања:
    7.832
    Пол:
    Женски
    За разлика од лани само можам да си го поставам следното реторичко прашање... што е тоа лето....
    Пола од летото си го поминав на факултет, за некоја недела пак на факултет ќе бидам, не се одморив многу. Многу лоши работи ми се случија, единственото позитивно нешто е тоа што ќе одам на концерт на Роби Вилијамс. Летото како лето, жешко, навечер пријатно, ама за мене многу глупаво :^)
     
  16. tirkenbal

    tirkenbal Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2013
    Пораки:
    1.677
    Допаѓања:
    12.536
    Пол:
    Женски
    Понекогаш интересно, понекогаш досадно...тоа е :)
     
  17. eliesaab

    eliesaab Популарен член

    Се зачлени на:
    27 април 2013
    Пораки:
    2.968
    Допаѓања:
    8.726
    Пол:
    Женски
    Исто и на мене ми недостасува. Дома е досадно :drunk: Ако не е фемина незнам што ќе правам :wasntme:
     
  18. Gentleman..D

    Gentleman..D Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јуни 2013
    Пораки:
    268
    Допаѓања:
    44
    пааа...преубоооооооооооооооооо!!!! ♥...незаборавно лето..
    излегуваме в чаршија со другарки
    одиме на базент
    се собираме кај некој дома за заедно да спијаме и преубо си поминуване
    се смував ова лето 8) :lol:
    шо е баш битно :lol: :lol:

    и другите работи: јадам, пијам, спијам,седам на ком...и.т.н

    :rofl: :rofl: :rofl:
     
  19. Butterfly-Girl

    Butterfly-Girl Популарен член

    Се зачлени на:
    4 јануари 2013
    Пораки:
    957
    Допаѓања:
    513
    Пол:
    Женски
    Досадно :| Стани седни на компјутер, јади, излези надвор, врати се, повторно на компјутер до сабајле, легни си и се така... :yawn:
     
  20. Golden

    Golden Популарен член

    Се зачлени на:
    4 март 2013
    Пораки:
    1.077
    Допаѓања:
    1.407
    Пол:
    Женски
    Ептен досадно..Компјутерот,седни јади,телевизија и спиење.Минатите лета сакав да дојде септември заради другарките,сега сакам да учам. :rofl: Ама ене го кај е ќе дојде :)