1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како ви ѕвони мобилниот?

Дискусија во 'Канта' започната од Lady-in-white, 16 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lady-in-white

  Lady-in-white Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  53
  Вака ја отворив темава за да ги постираме песните/мелодиите кои ни се поставени како ringtone на мобилниот. Се извинувам ако постои друга ваква тема :$

  Да започнам, мене ми ѕвони вака

  http://www.youtube.com/watch?v=KBseRuN3CbA
   
 2. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
 3. HollyWoodGirl

  HollyWoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  665
  Допаѓања:
  316
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.935
  Допаѓања:
  66.090
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.