1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како го доживувате форумот?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Theodora, 28 декември 2011.

  1. PussyHunter

    PussyHunter Нов член

    Се зачлени на:
    15 август 2011
    Пораки:
    636
    Допаѓања:
    723
    Форумов го доживувам како интересно и супер место каде можам да си кажам се' што ми лежи на душата. :) Се чувствувам опуштено и топ. Секој од нас има потреба да си олесни на душата и да каже тоа што не може или нема на кого да каже, едноставно се реализирам целосно и духовно се воздигнувам на форумов. :) Фемина е стварно екстра место. Ми се допаѓа и дизајнот на форумот, покрај тоа сината боја ми е омилена, значи се' си е погодено како што треба. Идеално место за дружење и творење. :up:
     
    На rici.aaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
  2. lunicka

    lunicka Форумски идол

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    3.671
    Допаѓања:
    97.723
    Пол:
    Женски
    Како место за разбибрига.И не само на овој членувам и на други форуми...На форумот нема да ја откриеш Америка,ама можеш да решиш многу недоумници.И во никој случај не може да биде лек за осаменост.Тоа е само привид.Ако го сфатиш така ,се затвораш во некој свој свет,виртуелен.
    Интернетот по мене створува уште поголема осаменост.
    Затоа велам-Некогаш беше живот,сега е интернет.
     
    На tessie и rici.aaaaa им се допаѓа ова.
  3. rici.aaaaa

    rici.aaaaa Популарен член

    Се зачлени на:
    25 април 2012
    Пораки:
    1.240
    Допаѓања:
    3.403
    Пријатно чуство за разговор разменување мисли,откривање и споделување на својте тајни бидејки ако својата тајна ја кажеш на пријателка или другарка треба да се сетиш дека и таа има уште една пријателка.А овака е супер,некогаш ке се насмееш некогаш нешто ќе те налути но како и да е некогаш во некој пост себе си со својот проблем ќе се пронајдеш во тој миг тоа ти е утеха.
     
  4. Anet4e

    Anet4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2010
    Пораки:
    85
    Допаѓања:
    26
    Форумов си го доживувам како место за дружење,разменување мислења,искажување,олеснување,учење на нови нешта,хммм...Исто така од форумов си го продолжувам животот-читајќи секакви мислења и доживувања и заради тоа сум најмногу тука :rofl: Во секој случај,се полнам со позитивна енергија тука,затоа и ќе останам да бидам дел од него ;) Поздрав другарки форумџики :emo:
     
  5. atala

    atala Популарен член

    Се зачлени на:
    30 март 2011
    Пораки:
    1.163
    Допаѓања:
    940
    Пол:
    Женски
    Форумот го доживувам како место на коешто можам слободно да си го искажам своето мислење и да побарам решение за некој мој проблем,да научам нешто и да се забавувам! :) ;) Сум имала и лоши моменти на форумот кога некој член многу ме изнервирал со тоа што ме цитирал и давал злобни коментари за моите мислења,па сум морала да го пријавам до администраторите,па затоа ќе гледам во иднина што постирам,но луѓе сме,грешиме! :o :( ]:) Исто како и во реалниот живот,така и на форумот може да добијам лоши совети,па да се нервирам и да плачам потоа за глупости,но јас мислам дека мојот живот е моја работа и дека не треба се да сфаќам здраво за готово,никој не е секогаш во право,секој може барем еднаш да погреши,никој не е светец цело време! :angel: :devil: :@ Како и да е,форумот има и позитивни и негативни страни и јас ќе гледам од него да ги прифатам само позитивните работи,а негативните да ги оставам на страна и да не им се замарам и да не ги зимам здраво за готово затоа што она што е негативно не чини и треба да се фрли во ѓубре,а позитивното треба да се прифати и да се негува и развива понатаму во животот! :* :inlove:
     
  6. Val-Dim

    Val-Dim Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 ноември 2013
    Пораки:
    1.748
    Допаѓања:
    60.953
    Фемина форумот го доживувам како место за разонода и релаксација во слободното време!!! Темите и различните мислења на членовите на форумов се интересни, понекогаш забавни, но и поучни!!! Поедини теми како рецепти, литература... често пати ми се ориентир во секојдневните активности!!! :clap: Виртуелното дружење меѓу членките е на високо ниво - ФЕМИНКИТЕ се забавни, сериозни кога тоа го бара темата, другарки во прав смисол на зборот...(y)
    ФЕМИНА ФОРУМ е супер - вреди да се помине времето пред компјутер на овој форум!!!:inlove:
     
  7. BoneMachine

    BoneMachine Популарен член

    Се зачлени на:
    6 декември 2014
    Пораки:
    862
    Допаѓања:
    3.379
    Како што еднаш напиша Ацо Шопов во "Тишина"

    Тишина е форумот.

    Овие стихови првпат ги сретнав во учебникот по македонски јазик од петто или шесто одделение, ги научив на памет и од тогаш останаа врежани во мене. Како што поминува времето тие добиваат ново значење.
     
    Последна измена: 31 декември 2014
    На theowndemon му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Elissa

    Elissa Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јануари 2014
    Пораки:
    3.278
    Допаѓања:
    22.551
    Пол:
    Женски
    За сега многу убаво и релаксирачко место.
    Добро е што нема многу напнати луѓе и тензии па така задоволство ми е да си читам низ темите кога имам време.
    Секако има многу квалитетни форумџики и баш ми е мило што ете и јас сум дел од форумот.
     
  9. Capricorn96

    Capricorn96 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2014
    Пораки:
    243
    Допаѓања:
    407
    Пол:
    Женски
    Извор на позитивна енергија, релаксација :D:coffee: Супер си е :l:
     
  10. anina

    anina Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2011
    Пораки:
    1.141
    Допаѓања:
    5.238
    Пол:
    Женски
    Место каде можам да кажам се што ми лежи на душа. Нешто релаксирачко и убиствено забавно
     
    На cresa-jagoda, BoneMachine и Elissa им се допаѓа ова.
  11. Love...music

    Love...music Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 октомври 2014
    Пораки:
    330
    Допаѓања:
    1.298
    Пол:
    Женски
    Место каде што можам да си кажам што имам на душа кога неможам на друг, место кое е многу забавно и каде можам да дискутирам анонимно за многу теми од секојдневниот живот. :D
     
  12. love.a7x

    love.a7x Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јуни 2014
    Пораки:
    171
    Допаѓања:
    112
    Групa нa пaметни жени и девoјки кoи слoбoднo си гo кaжувaaт свoетo мислење. Жени и девoјки сo рaзлични искуствa, желби. А вaс феминки, сите ве зaмислувaм кaкo згoдни, висoки жени, скoрo сoвршени. Кoгa некoјa феминкa ке се oпише себе си рaзличнo oд тoa, ми се рушaт фaнтaзиите ;(
     
    На anichka94 му/ѝ се допаѓа ова.
  13. SuperGirl8

    SuperGirl8 Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јули 2014
    Пораки:
    202
    Допаѓања:
    205
    Пол:
    Женски
    Место каде што се споделуваат и заеднички се решаваат проблеми на некоја личност :D
    А и место за забава и одмор :coffee:
     
  14. Daleron

    Daleron Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јули 2014
    Пораки:
    2.996
    Допаѓања:
    16.411
    Пол:
    Женски
    Место за релаксација, забава и тепање време.
    Од време на време знае косата да ми се крене како два прста во штекер да сум брцнала и си велам, е не пишувам повеќе, ама пусто срце јуначко не издржува.
     
    На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
  15. BoneMachine

    BoneMachine Популарен член

    Се зачлени на:
    6 декември 2014
    Пораки:
    862
    Допаѓања:
    3.379
    Примамливо катче со безброј занимливости. Зборувам како иден психолог.
     
    На Sanjichka007 му/ѝ се допаѓа ова.
  16. Tove Lo

    Tove Lo Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2015
    Пораки:
    126
    Допаѓања:
    419
    Одлична прилика за попунивање на простор,едноставно забавно катче каде што ем можеш да си кажеш што ти лежи на душа ем да попуниш простор,ем да научиш нешто.
     
  17. Salome

    Salome Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јули 2012
    Пораки:
    1.224
    Допаѓања:
    10.291
    Пол:
    Женски
    Само за релаксација.И ништо повеќе.Да си прочитам некој совет во врска со нега на лице и тело, искуства за козметички прозводи и да дадам совет, нормално, да напишам некоја рецензија што би помогнала на некоја друга фемина при купувањето на некој производ.Затоа и омилена тема ми е Убавина и Мода.
    Избегнувам конфликти оти мислам дека бесцелно е да водам рчки на форум, со некојси лик што не го знам, нити пак сум му некој фактор во животот, а уште помалку тој во мојот, па да морам да се убедувам дека зеленото е црвено и обратно.Битките си ги водам во реалниот живот, доста ми е ...
    Ако можам да дадам некој совет-давам, ако не, здравје.
     
    На eloves, MacenceEna, joy1 и 5 други им се допаѓа ова.
  18. angelche16

    angelche16 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2014
    Пораки:
    2.369
    Допаѓања:
    9.304
    Пол:
    Женски
    Форумов ми е супер, и ме опушта :D, супер ми е
     
  19. Elissa

    Elissa Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јануари 2014
    Пораки:
    3.278
    Допаѓања:
    22.551
    Пол:
    Женски
    Од што се затегна мори ангелче инаку :P
     
    На Adina му/ѝ се допаѓа ова.
  20. angelche16

    angelche16 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2014
    Пораки:
    2.369
    Допаѓања:
    9.304
    Пол:
    Женски
    Од чат од темиве :D