1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како го замислуваме Mihajlo?

Дискусија во 'Канта' започната од fairytale, 29 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fairytale

  fairytale Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  24
  За Билката кажавме но не и за Михајло. Ајде да ве видам.
  Јас во овој стил го замислувам [​IMG]
  а вие ??

  со надеж дека ќе добиеме информации како и за билката.кој бил најблизок. :)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Михајло нема ниту едно напишано мислење. Незнам зошто би го замислувала некако .
   
 3. fairytale

  fairytale Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  24
  Да но и тој е администратор. И мислам дека колку и Билката толку и тој ја одржува femina.mk ;)
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Д сејм. Иако и тој е админ, искрено понекогаш заборавам дека постои (се извинувам :$ ). Се‘ само Билчето гледам како враќа на нашите прашања и барања. Можеби и Михајло си ја врши работата, не викам не, но никогаш не искомуницирал со нас форумџиките.
  Не го замислувам НИКАКО. А и да го замислам, чисто сумљам дека ќе се реши да напише некој пост.
   
 5. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
  Ах, да бидам искрена не сум ни приметила дека има администратор со тоа име. Ги забележувам само Билката, Дијана и Емилија, од причина што нема напишано ниту едно мислење, а и никогаш не сум го видела онлајн.
   
 6. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.041
  Допаѓања:
  6.463
  Пол:
  Женски
  Немам причина да го замислувам некако...никогаш не сум видела негово мислење ниту нешто слично...

  Последна посета:
  12 Фев 2010, 09:26
  Вкупно мислења:
  0 | Пребарај ги мислењата на корисникот
  (0.00% од сите мислења / 0.00 мислења дневно)

  Значи?? Се нема уклучено од февруари :D
   
 7. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Абе не му ги кревајте акциите на Михајло :lol: , кој е тој Михајло- кај го најдовте па да го замислуваме :D
  Јас само билката си ја сакам- а останатите ми почитувам како програмери на феминава, ништо повеќе.

  Поздрав до Билката,
  Билке ова е за тебе :hug: , Михајло не е важен :D
   
 8. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
  Сесилија полека немој Михајло да го напише својот прв пост на форумов во темата за банови :lol:
   
 9. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  ^^ Ма каде се осудува тој да се впушти во овој осилник од жени. Си знае тој, од страна си набљудува :D

  Јас денес видов дека имало некој Михајло :D , од кај го најдовте, опасни сте, па и да го замислуваме :^) :D

  Михалјо срце што доживеа-која чест ја имаш без мислења да те замислуваат.
  Поздрав до Михајло :hai:
   
 10. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.244
  :clap: :clap: Сесилија баш ме изнасмеа :lol: :lol: :*
   
 11. LovelyGirl

  LovelyGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  1.551
  Допаѓања:
  291
  Пол:
  Женски
  ....и јас само Билката си ја знам....и само неа така си ја почитувам...потполно те подржувам во постот... 8) :)
   
 12. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  97
  И јас исто не ни знаев дека постои администратор по име Михајло |( и не го замислувам ама баш никако..... :tmi:
   
 13. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  Prv pat slusam za Mihajlo :$ :)
   
 14. broken099

  broken099 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  434
  не ни знаев дека постои Михајло .. само билката знам дека е секогаш тука, одговара на поштови итн .. Михајло би требало да се опише да го замислам, вака не го замислува никако :D
   
 15. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Михајло го замислувам како да се вика Митко :D не знам зошто, така ми иде секогаш :lol:
  (извини михајло ама таа е, кога ќе ти влезе нешто у глава нема вадење) :lol:

  [​IMG]
  тадааааааам - Михајло (Митко) ;)

  П.С абе како може михајло да не го забележите :o кога и јас го имам видено онлајн :wasntme:
  нема врска важно дека си ја сакаме ние билката :* не викаме не, ама немојте да го деградирате михајло ве молам...администраторот :)
   
  На k.i.m му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.453
  Допаѓања:
  146.680
  Ако Михајло е приближно како дечково ќе исконтактираме по лп... :D
  Темата е не поттикнува дискусија,ниту пак е поставена во соодветна категорија (играчница),а мислам дека доволно беше со една тема од ваков тип.
  Заклучено.
   
  На LovelyGirl, x.Daisy.x и k.i.m им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.