1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како го поминавте 1-ви Мај?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од s.u.n.s.h.i.n.e, 1 мај 2011.

 1. s.u.n.s.h.i.n.e

  s.u.n.s.h.i.n.e Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2010
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  32
  Како го поминавте 1-ви Мај,каде бевте,ви се погоди ли времето..?
   
 2. butterflyyy

  butterflyyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2010
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  59
  хахаха, времево денес баш за скара |(
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 4. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.113
  Допаѓања:
  107.122
  Пол:
  Женски
  Оваа е пост прво мајска, пред времето се... тука ќе пишувате од утре, вторник да речеме, кој кога ќе се свести, отрезни, рехабилитира :wasntme:
   
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  ^ Ако беше сериозна со коментаров, се‘ уште ми нема смисла.
  Можеби логиката поинаку ми работи.
   
 6. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.113
  Допаѓања:
  107.122
  Пол:
  Женски
  Не сум, ретко кога во коментар знам да бидам озбилна, освен дебата кај што сум се расплинила со објаснувања, овие ми се чисто, све обратно сфаќај :)
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 7. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  Не ми е јасно во оваа тема ќе треба ли да предвидуваме како сме си поминале ???? :^) Малку прерано е направена, некој како со душа да чекал да се раздени за да ја направи темава!
   
 8. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.113
  Допаѓања:
  107.122
  Пол:
  Женски
  Еј, пред тргнување си ја направиле :wasntme: у случај да треба трезнење после... :?: , големото мити чудо :) , боље вакви да се него „после колку време МУ ДАДОВТЕ на дечко ви“, |( „како реагираше дечко ви кога разбра дека сте СКИНАТА“, :^) „имате ли РЕДОВЕН СЕКС“, ;) ајт мислам. Нек модераторите си го решат. Ќе си пишеме секако после мајов... адиос мучачитаси, убав ден, да не си го расипуЕме :)
   
  На Pelikuna му/ѝ се допаѓа ова.
 9. s.u.n.s.h.i.n.e

  s.u.n.s.h.i.n.e Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2010
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  32
  Како што гледате насловот на темава е ''Како го поминавте 1-ви Мај?'', а не кога е направена темава.Одговири се бараат само за темава а не надвор од темава.Не сакам да се карам овде на сајтот за глупости.Ако имате одговор за темава постирајте го,а надвор од темава мислам дека не се потребни одговори.
   
  На SunFlower94 и easyyyyy им се допаѓа ова.
 10. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.113
  Допаѓања:
  107.122
  Пол:
  Женски
  Епа, ајде за сефте :).
  Па, денот помина фино, во домашна атмосфера, делумно пред компјутер, остатокот пред тв, со книга малкуцка само, на маса цели пет минути за ручек :D, искрено да имав компанија за на протест, би јас на протест, ама е :lol:, кој би со мене на протест, кога денот е за уживање :).
  Пак, за мене ова беше прв 1ви мај без некого, една Нова Година ја издржав храбро, ама овој празник ;) започна и продолжи нехрабро :) . Па, во знак на протест :wasntme: и бунт кон сите парови што одат на поЉана да се љубат, пак и во знак на протест на тоа што само половина од платата ми следуваше за работата од минатиот месец, вклучени и саботи, јас си поседов дома.
  И,не се жалам. Фино мене, фино.
  Пак и конечно мачката си ја вративме дома, фала богу останала бар она жива од цела четири члена фамилија, мајка и три мачки од 4 месеци ;( , па таа ми го весели денов и ќе ми го весели и утрешниот. Бујрум ти сега кажи си, да чујам и од тебе ;) .
   
 11. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.033
  Најубаво си поминав, шо се вика од 7 до 7 цели 12саати, прекрасно беше ми се исполнија многу желби играв ракомет, морам да кажам шутирав и ми бранеа целовреме тоа ми беше најубавото во денот! Потоа скарата само јас имав нарачано увијачи другиве ќебапи, колбасици, стекови ххахаха не им текнало дека постојат и увијачи јбг :lol: игравме картиииии, фудбал, ракомет под тенда си седевме коа приврнуваше, кога излегуваше сонцето сите одма на трева во двор игравме и така.. имавме и другарче со гитара и сите мераци ми се напраија ! Сеа сум скапана уморна, се надевам и вие си поминавте како што си очекувавте најубавоооооо :*
   
 12. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.431
  суперррррррррррр најубо не се опишува со зборови ;) :rofl: :rofl:
   
 13. FBI

  FBI Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  5.299
  Многу релаксирано :)
  Си поспав убаво, бидејќи синоќа си искочив во нашиот ни празен град. Атмосфера топ :rock:
  Си станав околу 15.00. Отидов кај другарка на кафе, си се смеевме си седевме и еве ме сега- киснам на нет, си слушам музиче, си џускам по дома. Ете така и да знаете - супер си поминав :D
   
 14. i.am.me

  i.am.me Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2010
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  127
  Ни пропадна претходниот план заради времево, ама сепак си се собравме цело друштво кај другарка и пак супер си поминавме... Па за излет има и нареден викенд, што мора да биде баш на 1ви, со сите да се гужваме? Ко што рече еден другар: "Еее, па не е еден 1ви Мај"! :lol: И онака цела храна ни остана :D
   
 15. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.102
  Пол:
  Женски
  Одлично. Кај дечко ми дома, скаричка колку да се обележи денот, музиче... Уживанции.. :lol:
   
 16. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  1.214
  Пол:
  Женски
  бевме три парови во куќа на дечко ми на село кое е скоро напуштено а изгледа прекрасно.скара,смеење зафркавање и отиде денот..мммм убаво си поминав
   
  На s.u.n.s.h.i.n.e му/ѝ се допаѓа ова.
 17. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.166
  Јас си поминав многу убаво со друштвото...Смеење колку сакаш ;)
   
 18. MoDeRnA

  MoDeRnA Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  50
  ептен супер си поминав ама малце временцево не зезна ама пак супер беше се :rofl:
   
 19. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Прекрасно си поминав, најубаво до сега, без разлика што времето беше никакво. Друштво, скара, музика, опуштена атмосфера. Супер беше. :)
   
 20. kallias

  kallias Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  6.983
  Убаво си поминав, со мажулето си бевме во охрид, времето не зезна само што стигнавме претпладнето, истури дожд ама си бевме на кафенце, на слатки во Малага :P и на Red Bull во Кадмо ^_^ и престана дождот па си се сетавме така сами и заљубени и се седнавме на ручек и многу убаво ми беше :D