1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да ги остраниме лошите мириси во фрижидерот???

Дискусија во 'Канта' започната од Mika2903, 7 септември 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mika2903

  Mika2903 Нов член

  Се зачлени на:
  7 септември 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Како да ги остраниме лошите мириси во фрижидерот???
   
 2. Mika2903

  Mika2903 Нов член

  Се зачлени на:
  7 септември 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Дали треба да чуваме некое миризливо свежо растение?
   
 3. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.991
  Допаѓања:
  66.494
  На погрешно место си ја отворила темава :lol:
   
 4. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.584
  Пол:
  Женски
  Во 04 часот наутро, пред зори, тебе ти засмрдел фрижидерот!????
   
  На theunforgiven, SummerGirl и Rebecca_R им се допаѓа ова.
 5. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.907
  Допаѓања:
  52.979
  Пол:
  Машки
  Однеси го на хемиско
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.