1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да го бакнам?

Дискусија во 'Сингл' започната од Aliandra, 4 ноември 2012.

 1. Aliandra

  Aliandra Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Девојки треба да излезам со еден дечко,и сега нешто паднавме на кладба и треба тој што изгуби да го бакне во уста другиот,и јас изгубив..Сега незнам како,прв пат ни е ова,незнам како да го изведам..Некој совет? :)
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.971
  Пол:
  Женски
  Прво! Мразам кладби на бакнежи и слични работи. (не е мое,не мисли дека ти судам,ама ете да си кажам мислење)
  А тоа што сте се кладеле испаѓа работава. Nije sija nego vrat. :lol:
  дали си ти воопшто заинтересирана за него?
   
 3. Aliandra

  Aliandra Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Да,го свиѓам одамна...
   
 4. N.Kety

  N.Kety Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2012
  Пораки:
  1.219
  Допаѓања:
  1.759
  епа штом го свиѓаш пријди му и бакни го .. сигорно он треба да застане и ти кладбата да ја исполниш :D ништо страшно де
   
 5. NoellePage

  NoellePage Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.756
  Абре му идеш и уште не дојдена му се фрлаш и целиш у уста.И оп готово. Дури му се мислиш многу отиде дечкото. Не е некоја сложена математика. Јуриш
   
  На google, Name, Hipica и 4 други им се допаѓа ова.
 6. bart.simpson

  bart.simpson Активен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2012
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  7
  хахахаха само пази да не те пријави за силување... хахахах
  И не му ја мисли многу многу и така е игра, колку и да не сака он, барем ти ќе си го напраиш кејфот... :D и од кај знаеш може ќе му се засвиѓа па ќе биде и нешто повеќе од бакнешче кратко... :D
   
 7. owl-ribbon

  owl-ribbon Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  676
  Штом се имате кладено не е без ништоооо !! :D Добро ти кажаа уште на прва се видувате и ќе го бакнеш , па што кладба е :P
   
 8. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.739
  кога ја видов темава, незнам зошто ама смеа ме фати не ме свакај погрешно
   
  На Snow-Queen му/ѝ се допаѓа ова.