1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да го возбудам до максимум?

Дискусија во 'Канта' започната од Moonshine19, 15 септември 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Moonshine19

  Moonshine19 Нов член

  Се зачлени на:
  15 септември 2020
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Како да го возбудам до максимум?
   
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  32.704
  Допаѓања:
  259.792
  Треба да знаеш што те возбудува.

  Не може друг да ти каже, што тебе те пали.
   
 3. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.934
  Допаѓања:
  163.033
  Пол:
  Женски
  Прашај го..
   
  На CameliaMiller, Justicija, cresa-jagoda и 2 други им се допаѓа ова.
 4. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  32.704
  Допаѓања:
  259.792
  Уф слепец |(

  Ми се прочита дека за нејзе прашува |(
   
  На Moonshine19 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.656
  Допаѓања:
  13.860
  Пол:
  Женски
  Иди у секси шоп.
   
  На Moonshine19 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.351
  Допаѓања:
  5.393
  Пол:
  Женски
  Има разни начини на возбодувување, дали со облека нешто, или друго не знам..треба да знаеш барем што сака типот и што го возбудува..зарем не знаеш нешто за него околу тоа..
   
  На DiCaprio, Justicija, cresa-jagoda и 3 други им се допаѓа ова.
 7. Izaabella

  Izaabella Популарен член

  Се зачлени на:
  13 декември 2010
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  6.230
  Пол:
  Женски
  Па не го познаваме типот за да кажеме со сигурност, али долна облека, секси разговор, допири на јавни места за да присака да те однесе дома што е можно побрзо, добар орален секс.. како универзални ствари.
  Другото сама ќе треба да го осознаеш 8)
   
  На cresa-jagoda и edna_malecka им се допаѓа ова.
 8. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  1.043
  Допаѓања:
  7.734
  Пол:
  Женски
  Со Вијагра :D
   
  На Justicija му/ѝ се допаѓа ова.
 9. gjoker4e

  gjoker4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  4.504
  Допаѓања:
  29.152
  Пол:
  Женски
  Не си слепец, таман си.
  Обично на форум вакви прашања поставуваат мажите за после да го дркаат на одговорите.
   
  На CameliaMiller и WildMk им се допаѓа ова.
 10. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  1.033
  Допаѓања:
  3.081
  Кажи му дека си трудна со 5ка... Има да се возбуди ехеее, може и срце да го фати пу пу.

  Од кај да знаеме ние. Секој човек се возбудува на различни работи и начини. Треба да истражуваш, експериментираш и ќе дознаеш. Ти ако не знаеш за својот партнер, јас пак ич...

  Кој знае што лик си, нов/а на форумов и прво мислење отвори ваква тема...
   
  На LadyLollypop му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Fontana

  Fontana Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2018
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  584
  Пол:
  Женски
  А така... научи го дека се знаеш и умееш и после отвори си работа за цел живот за некој шо нема да вреди и ќе те нервира посекако.
  Нека те возбуди тој, шо му ја креваш толку цената па и тема специјално за него бог да чува.
  Биди жена, нека се мисли тој за тебе како да ја погоди, не си порно актерка.
  Многу филмови гледате да ви кажам или сте многу мали па не ви се доловува ефектот на бракот.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.