1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да го заведам?

Дискусија во 'Канта' започната од lovely-pretty-girl, 27 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lovely-pretty-girl

  lovely-pretty-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  6
  Девојки, значи вака.. досега не сум имала дечко не сум се мувала со никој, но во последниве месеци таа желба ми се навистина зголеми .. едноставно хормоните се виновни за тоа да почувствувам и јас машко во мојот живот.... :D само не знам дали воопшто проблемот е во мене , затоа што сум навистина симпатична девојка и секако имам свои квалитети и симпатии кои колку и да се обидувам да ги заведам - во тоа не успевам! дај помогнете како да ја освојам личноста која сакам да ми биде нешто... :)

  ..инаку 2-3 викенда по ред тој ми се смешкаше мене , значи тој започна прв... а сега е ладен.. јас сум таа која што е занесена во него ха :D дајте некој искусен совет!
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.792
  Допаѓања:
  65.502
  Пол:
  Женски
 3. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Темата е заклучена бидејќи постои слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.