1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да го зајакнам имунитетот??

Дискусија во 'Канта' започната од M-lady, 7 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. M-lady

  M-lady Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  6
  ако можи некој да ми помогне имам мн слаб иимунитет... настинувам повеќе од три пати месечноо... па ако може некој да ми каже некој леккк.... со да правам...
   
 2. sunfemina

  sunfemina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  1.731
  Допаѓања:
  841
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.